TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Në fushë sherr mes futbollistëve të Fenerbahçes dhe Kukësit, Fernando fotografohet me fëmijët (VIDEO)

InfoSport - 13.01.2018

Ndeshja miqësore midis Fenerbahces dhe Kukësit shumë lehtë mund të ndodhte që të kishte edhe një pjesë të tretë, njofton “infOSport.mk”. Kjo ndeshje fare në fund u shëmtua nga sherri që plasi mes ...

Fenerbahçe falë dy penaltive i shpëton disfatës përballë Kukësit (VIDEO)

InfoSport - 13.01.2018

Me barazim 2:2 ka mbyllur avneturën e saj në kuadër të ndeshjeve kontrolluese në Antalia të Turqisë skuadra kampione e Shqipërisë në futboll, Kukësi, njofton “infOSport.mk”.

Kukësi ndal Fenerbahcen, gjyqtari i heq fitoren nga duart(Video)

SuperSport - 13.01.2018

2 penallti të dyshimta të akorduara nga gjyqtari që sollën irritimin e futbollistëve të Kukësit vendosën fatin e miqësores së luksit mes verilindorëve dhe gjigandëve turqë të Fenerbahces.

VIDEO/ Fenerbache shpëton nderin me penallti të kontestuara, por Kukësi mbetet ‘tmerr’ për turqit

BalkanWeb - 13.01.2018

Kukësi ishte shumë pranë fitores së tretë në po kaq miqësore në fazën përgatitore që po zhvillon në Turqi. Ekipi kampion i Shqipërisë ka barazuar sot me shifrat 2-2 kundër skuadrës së madhe turke të ...

Kukësi shkëlqen në miqësore, leksion Fenerbahçes mes tensionit

Gazeta Tema - 13.01.2018

Kukësi zhvilloi në Antalia miqësoren e tretë të minifazës përgatitore. Pasi mposhtën Kajserisporin dhe Bursasporin, kampionët e Shqipërisë regjistruan një tjetër rezultat pozitiv, kësaj here ndaj ...

Kukësi avanson ndaj gjigandëve turq të Fenerbahçes pas pjesës së parë (VIDEO)

InfoSport - 13.01.2018

Kukësi në këto momente në Antalia të Turqisë në “Gloria Sports Arena” po zhvillon ndeshjen kontrolluese kundër Fenerbahçes, e fundit në kuadër të përgatitjeve për stinorin pranveror, njofton ...

Kukësi gati për tu përballur sot me Fenerbahçen

InfoSport - 13.01.2018

Skuadra e Kukësit që po vijon përgatitjet e saj në Antalia të Turqisë, sot do të zhvillojë ndeshjen e tretë kontrolluese, pas atyre ndaj Kajserispor dhe Bursaspor, në të cilat ndeshje në fund doli ...