TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Richard Gere, martese me modelen 30 vite më të re

Tetova Sot - 16.04.2018

Pas tre viteve bashkë, tashmë dashuria mes Richard Gere 68-vjeç dhe Alejandra Silva 35-vjeç do të kurorëzohetnë një dasëm e cila është e treat për aktorin.

Richard Gere drejt altarit, do të martohet me të dashurën 33 vite më të re

BalkanWeb - 16.04.2018

Ylli i Hollywood Richard Gere po planifikon të martohet me të dashurën e tij spanjolle Alejandra Silva muajin e ardhshëm. Aktori i famshëm i ‘Pretty Woman është në një lidhje me 35-vjeçaren prej 3 ...

Richard Gere sërish në altar: Alejandra 33 vjeç më e re

Mapo - 16.04.2018

Ndërsa kanë kaluar 3 vjet së bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanë vendosur të martohen dhe data zyrtare është 5 maj. Mediat spanjolle kanë zbuluar se ceremonia do të zhvillohet në Uashington ...

Richard Gere drejt altarit me Alejandra Silva

Koha.net - 16.04.2018

Ndërsa kanë kaluar 3 vjet së bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanë vendosur të martohen dhe data zyrtare është 5 maj. Mediat spanjolle kanë zbuluar se ceremonia do të zhvillohet në Uashington ...

Richard Gere martohet për herë të tretë, tani me Alejandra Silva

Java News - 17.04.2018

Richard Gere drejt altarit me Alejandra Silva. Ndërsa kanë kaluar 3 vjet së bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanë vendosur të martohen dhe data zyrtare është 5 maj.

Richard Gere martohet për herë të tretë, tani me Alejandra Silva

Zhurnal - 17.04.2018

Richard Gere martohet për herë të tretë, tani me Alejandra Silva Richard Gere drejt altarit me Alejandra Silva. Ndërsa kanë kaluar 3 vjet së bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanë vendosur të ...