TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vaqarr: Ish shkolla e vjetër bëhet kopësht modern

Botasot - 21.09.2019

Bashkia e Tiranës ka nisur punë për përmirësimin e infrastrkturës edhe në zonat rurale. Kryetari i bashkisë inspektoi godinën e ish-shkollës së vjetër në Vaqarr e cila do të shërbejë si kopësht ...

Erion Veliaj: Kushte më të mira edhe për fëmijët në periferi

Medial - 21.09.2019

Krahas përmirësimit të situatës me çerdhet dhe kopshtet në qytet, Bashkia e Tiranës ka nisur punën për përmirësimin e infrastrukturës edhe në zonat rurale.

Kopshti në Vaqarr hap dyert, Veliaj: Fillimi i vitit shkollor, më i miri që Tirana ka parë ndonjëherë

BalkanWeb - 21.09.2019

Pasi inspektoi punimet në Kopshtin e Vaqarrit së bashku me deputeten e PS, Blerina Gjylameti, kryebashkiaku Erion Veliaj theksoi se në këtë mandat të dytë fokusi do të jetë tek ofrimi njësoj i ...

Kopshti në Vaqarr hap dyert, Veliaj: Fillimi i vitit shkollor, më i miri që Tirana ka parë ndonjëherë

SOT - 21.09.2019

Pasi inspektoi punimet në Kopshtin e Vaqarrit së bashku me deputeten e PS, Blerina Gjylameti, kryebashkiaku Erion Veliaj theksoi se në këtë mandat të dytë fokusi do të jetë tek ofrimi njësoj i ...

Riparohet shkolla e Vaqarrit/ Veliaj: Investimet si brenda dhe jashtë Unazës

Top Channel - 21.09.2019

Ish shkolla e vjetër e Vaqarrit është rikonstruktuar nga bashkia e Tiranës dhe ambientet e saj do të shërbejnë si kopsht për fëmijët e kësaj zone. “Mund të jemi në Bllok, mund të jemi diku në një nga ...

Ish-shkolla e vjetër bëhet kopësht modern në Vaqarr, Veliaj: Më shumë shërbime në fshat

Java News - 21.09.2019

Krahas përmirësimit të situatës me çerdhet dhe kopshtet në qytet, Bashkia e Tiranës ka nisur nga puna për përmirësimin e infrastrkturës edhe në zonat rurale.