TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zbulohet peshku me “fytyrë të njeriut”

Telegrafi - 08.11.2019

Vizitorë të shumtë në një fshat në jug të Kinës, mbetën të habitur kur panë një peshk që dukej se kishte “fytyrë të njeriut”. Videoja e publikuar në internet që është shpërndarë në masë të madhe, ...

Nuk do ta besoni! Publikohen pamjet e pazakonta/ Zbulohet peshku me fytyrë si të njeriut

SOT - 08.11.2019

Pamje të pazakonta janë filmuar në një liqen në provincën Yunnan të Kinës. Siç shihet dhe në videon e publikuar nga "Unilad", një peshk me "fytyrë-njeriu" është filmuar nga një prej banorëve të zonës ...

Filmohet peshku me “fytyrë njeriu”

Top Channel - 08.11.2019

Një grua ka vënë re një peshk me pamje të çuditshme, që dukej sikur kishte fytyrë njeriu në kokë. Ajo që e bën peshkun të duket si njeri janë në fakt mënyra se si i ka të vendosura disa njolla të ...

Peshku me fytyrë njeriut zbulohet në pellgun e fshatit kinez (video)

SOT - 08.11.2019

Një vizitor në një fshat në jug të Kinës u habit kur pa një peshk që dukej se kishte fytyrë njeriu. Krapi kishte shenja që ngjanin me një gojë njeriu, hundë e sy në kokën e tij.

Filmohet peshku me “fytyrë njeriu” (FOTO & VIDEO)

Durres Lajm - 08.11.2019

Një grua ka vënë re një peshk me pamje të çuditshme, që dukej sikur kishte fytyrë njeriu në kokë. Ajo që e bën peshkun të duket si njeri janë në fakt mënyra se si i ka të vendosura disa njolla të ...

Zbulohet peshku me fytyrë njeriu

Botasot - 09.11.2019

Një peshk me "fytyrë-njeriu" është filmuar nga një prej banorëve të zonës në një liqen në provincën Yunnan të Kinës. Peshku me ngjyrë ari afrohet pranë bregut, nxjerr kokën dhe një pjesë të trupit të ...

Foto/ ​Zbulohet peshku me fytyrë njeriu

Top Channel - 09.11.2019

Një peshk me “fytyrë-njeriu” është filmuar nga një prej banorëve të zonës në një liqen në provincën Yunnan të Kinës. Peshku me ngjyrë ari afrohet pranë bregut, nxjerr kokën dhe një pjesë të trupit të ...

Zbulohet peshku me fytyrë njeriu

Alsat - 09.11.2019

Një peshk me “fytyrë-njeriu” është filmuar nga një prej banorëve të zonës në një liqen në provincën Yunnan të Kinës. Peshku me ngjyrë ari afrohet pranë bregut, nxjerr kokën dhe një pjesë të trupit të ...

Filmohet peshku me "fytyrë njeriu" (VIDEO)

Albeu.com - 09.11.2019

Ajo që e bën peshkun të duket si njeri janë në fakt mënyra se si i ka të vendosura disa njolla të pazakonta te pjesa e kokës. Videoja u bë virale në internet por peshku s’është se u ka hyrë në zemër ...