TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mblidhen përsëri krerët e shtetit

Lajmi.net - 11.02.2019

Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka ftuar në një takim të gjithë krerët e shtetit. Me ftesë të kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, në ora 12:00 do të fillojë takimi me krerët e shtetit, ...

Mblidhen liderët e shtetit, a do të hiqet taksa?

Albeu.com - 11.02.2019

Kryeparlamentari Kadri Veseli i ka ftuar në një takim në zyrën e tij presidentin Hashim Thaçi, kryeministrin Ramush Haradinaj dhe zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj.

Veseli mbledh krerët e shtetit, diskutohet për dialogun

Telegrafi - 11.02.2019

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka ftuar në takim krerët e shtetit dhe ekipin shtetëror për dialog. Telegrafi merr vesh se takimi ka nisur në orën 12:00, dhe temë diskutimi nuk është ...

Veseli fton krerët e shtetit për Dialogun

Koha.net - 11.02.2019

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka ftuar krerët e shtetit Hashim Thaçin, Ramush Haradinajn, si dhe bashkëkryesuesit e Dialogut Fatmir Limajn e Shpend Ahmetin, në një takim në Kuvend.

Takim urgjent, Thaçi pret Haradinajn, Limaj dhe Veselin

Zeri - 11.02.2019

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, do të mbledh në një takim në zyrat e tij në Presidencë, kryeministrin Ramush Haradinaj, kryekuvendarin Kadri Veseli si dhe kryetarin e Nismës Socialdemokrate, ...

Veseli thërret në takim urgjent krerët e shtetit, diskutohet për taksën

Gazeta Express - 11.02.2019

Krye parlamentari Kadri Veseli i ka ftuar në një takim në zyrën e tij presidentin Hashim Thaçi, kryeministrin Ramush Haradinaj dhe zëvendës kryeministrin Fatmir ...

Mblidhen përsëri krerët e shtetit

Lajm - 11.02.2019

Me ftesë të kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, në ora 12:00 do të fillojë takimi me krerët e shtetit, presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj.

Veseli thërret në takim urgjent krerët e shtetit, diskutohet për taksën

Botasot - 11.02.2019

Kryeparlamentari Kadri Veseli i ka ftuar në një takim në zyrën e tij presidentin Hashim Thaçi, kryeministrin Ramush Haradinaj dhe zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj.