TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aurela pozon joshëse para pasqyrës e veshur me fustan super të shkurtër

Botasot - 09.10.2019

Aurela Hoxha ka pozuar joshëse. Aurela Hoxha duket se nuk e ka ndërmend t’i ndal pozat e saj provokative. Me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një imazh në të cilin ka treguar shumë me fustanin super ...

"Qetësohuni, s'do ti bëj kurrë më", Aurela Hoxha e penduar për operacionet plastike (FOTO LAJM)

Albeu.com - 09.10.2019

Aurela Hoxhën e kemi parë së fundmi si protagonisten kryesore të videoklipit të fundit të Alban Ramosaj, "Tkom dasht". Është bërë shkak një përshëndetje për këngëtarin në studion e Rudina Magjistarit ...

Publiku emocionon Aurela Gaçen, sezoni nuk mund të niste më bukur (VIDEO)

Albeu.com - 08.10.2019

Këngëtarja shqiptare Aurela Gaçe është shumë e dashur dhe e pëlqyer nga publiku , të cilin ka ditur si ta bëjë për vete me zërin unik që e karakterizon.

Aurela Gaçe emocionohet nga pritja që ju bë

Lajmi.net - 08.10.2019

Aurela Gaçe së fundmi ka nisur një ‘turne’ koncertal ku për të qenë sa më afërt me fansat, shkruan lajmi.net. Së fundmi këngëtarja ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku mund të ...

Aurela pozon joshëse para pasqyrës e veshur me fustan super të shkurtër

Zeri - 09.10.2019

Aurela Hoxha ka pozuar joshëse. Aurela Hoxha duket se nuk e ka ndërmend t’i ndal pozat e saj provokative, shkruan lajmi.net. Me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një imazh në të cilin ka treguar ...