TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bllokimi i Gega Oil, administratori-ministres: Po abuzohet me emrin

BalkanWeb - 14.08.2019

Paulin Gega, administrator i kompanisë “Gen Klaudis Sha”, (emri tregtar “Gega Oil”) i shpallur në kërkim nga policia, i ka dërguar një letër ministres së Financës Anlia Denaj.

Pronari i GEGA OIL i shpallur në kërkim, bashkëshortja e tij publikon foton dhe nis nga sulmet: Ua kemi dalë të gjitha ...

SOT - 12.08.2019

Donika Gega, bashkëshortja e Paulin Gegës, administratorit të kompanisë “Gega Oil” që është shpallur në kërkim nga policia për evazion fiskal, thotë se ajo së bashku me bashkëshortin “në kërkim” ...

Gega arrin tjetër sukses, e pakapshme në garën e 5 mijë metrave

Top Channel - 12.08.2019

Atletja shqiptare Luiza gega regjistroi një tjetër sukses në kampionatin ekipor Europian të Atletikës që po zhvillohet në Shkup. Sportistja kuqezi fitoi garën e 5 mijë metrave madje e bëri këtë duke ...

Luiza Gega, rekord kombëtar dhe kualifikim në Tokyo 2020

SuperSport - 12.08.2019

Gega ka arritur të kapë në këtë turne, normën për Lojërat Olimpike të Tokios që do të zhvillohen verën e ardhshme në Japoni. Sportistja shqiptare do të jetë për herë të dytë si atlete e kualifikuar ...

Gega arrin tjetër sukses, e pakapshme në garën e 5 mijë metrave

Botasot - 12.08.2019

Atletja shqiptare Luiza Gega regjistroi një tjetër sukses në kampionatin ekipor Europian të Atletikës që po zhvillohet në Shkup. Sportistja kuqezi fitoi garën e 5 mijë metrave madje e bëri këtë duke ...

Gega e pakapshme edhe në garën e 5 mijë metrave

Koha.net - 12.08.2019

Atletja shqiptare Luiza Gega arriti një tjetër sukses në kampionatin ekipor Europian të Atletikës që po zhvillohet në Shkup. Sportistja kuqezi fitoi garën e 5 mijë metrave madje e bëri këtë duke ...

Luiza Gega tjetër sukses, e pakapshme në garën e 5 mijë metrave

Durres Lajm - 12.08.2019

Atletja shqiptare Luiza gega regjistroi një tjetër sukses në kampionatin ekipor Europian të Atletikës që po zhvillohet në Shkup. Sportistja kuqezi fitoi garën e 5 mijë metrave madje e bëri këtë duke ...

Luiza Gega, thyen rekord kombëtar dhe kualifikim për në lojërat olimpike Tokyo 2020

Gazeta Express - 12.08.2019

Atletja shqiptare Luiza gega regjistroi një tjetër sukses në Kampionatin Ekipor Europian të Atletikës që po zhvillohet në Shkup. Sportistja kuqezi fitoi garën e 5 mijë metrave madje e bëri këtë duke ...