TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pas misionit bamirës në Liban, Dua Lipa udhëton në këtë vend

Lajmi.net - 16.04.2019

Dua Lipa së fundi ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban, në bashkëpunim me UNICEF-in. Dua Lipa kishte ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat tregon se u takua me refugjatë, me të cilët ...

“Ndihmo shqiptarët, jo arabët”/ Ja si i përgjigjet Dua ndjekësit

Mapo - 16.04.2019

Dua Lipa ka qëndruar për tre ditë në Liban, në kuadër të një misioni humanitar të UNICEF-it. Teksa u njoh me vështirësitë me të cilat përballen familjet refugjate në kampet e strehimit, këngëtarja ...

I thonë ”ndihmo njerëzit e tu shqiptarët, jo arabët”, Dua Lipa lë me gisht në gojë fansin

Ina - 16.04.2019

Dua Lipa ka treguar se tri ditët e fundit i ka kaluar në Liban me shumë fëmijë refugjatë, njofton Klan Kosova. Këngëtarja me prejardhje shqiptare postoi në Instagram disa foto gjatë aktivitetit të ...

Dua Lipa viziton fëmijët refugjatë në Liban: Ata meritojnë barazi, vend për të jetuar dhe mësuar

Alsat - 16.04.2019

Dua Lipa ka vizituar fëmijët e refugjatëve në Liban. Ylli i popit kaloi tre ditë në Rayak, Beqaa, duke takuar fëmijët në vendbanimet e refugjatëve së bashku me Unicef.

“Ndihmon arabët, por harron njerëzit e tu!”, Dua Lipa i përgjigjet shqiptarit

Durres Lajm - 16.04.2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ishte në Libani së bashku me UNICEF në kuadër të një misioni për bamirësi ku qëndroi 3 ditë dhe u njoh nga afër me vështirësitë me të cilat përballen ...

Komentuesi i thotë Duas “ndihmo kosovarët”, përgjigja e saj është epike

Gazeta Express - 15.04.2019

Këngëtarja Dua Lipa ka nisur sot një turne për të ndihmuar të varfërit në Liban Atje ajo është takuar me disa refugjatë sirian por edhe me fëmijë të ndryshëm të pastre në Liban derisa ka pasur një ...

Dua Lipa u takua me fëmijët refugjatë sirianë, thotë se ka një lidhje të veçantë me

Portalb - 15.04.2019

UNICEF-i, këngëtaren shqiptare Dua Lipa e ka dërguar në Liban, ku ajo është takuar me fëmijët refugjatë nga Siria. Dua ka ndarë fotografi nga kjo vizitë me gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ...

Dua Lipa i përgjigjet kritikave “se pse po i ndihmon sirianët dhe jo Kosovën”

Telegrafi - 15.04.2019

Dua Lipa tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes. Ajo së fundi ka marrë pjesë në një aktivitet humanitar në ndihmë të refugjatëve sirianë në ...

Dua Lipa i përgjigjet kritikës “pse po u ndihmon sirianëve e jo Kosovës”

Koha.net - 15.04.2019

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, i është përgjigjur një kritike në Twitter se përse ajo kishte shkuar në Liban për të takuar dhe përkrahur fëmijët refugjatë sirianë e nuk po ndihmon në ...

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in

Lajmi.net - 15.04.2019

Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit albumin nga vizita që ka bërë së fundi në Liban, shkruan lajmi.net.

I bashkohet UNICEF, Dua Lipa: Kam lidhje shpirtërore me refugjatët

Mapo - 15.04.2019

Dua Lipa ka udhëtuar së fundmi drejt Libanit, në kuadër të një misioni humanitar të “UNICEF”. Këngëtarja e suksesshme me origjinë shqiptare ka rrëfyer se ky udhëtim, ku ka takuar familjet refugjate, ...

Dua i viziton refugjatët sirianë në Liban: Ndjej që kam një lidhje personale me ta

Telegrafi - 15.04.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka qëndruan në Bejrut të Libanit, ku i ka vizituar kampet e refugjatëve nga Siria. Duke qenë vet nga një vend, si Kosova, nga ku u larguan shumë ...

Dua Lipa i përgjigjet kritikave “se pse po i ndihmon sirianët dhe jo Kosovën”

Botasot - 15.04.2019

Dua Lipa tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes. Ajo së fundi ka marrë pjesë në një aktivitet humanitar në ndihmë të refugjatëve sirianë në ...

Kritikohet Dua Lipa. Pse shkon me i ndihmu siriantë e nuk ndihmon kosovarët? Këngëtarja ua mbyll gojën kritikuesëve! ...

Antpress - 15.04.2019

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa i është përgjigjur një kritike në Twitter se përse ajo kishte shkuar në Liban për të takuar dhe përkrahur fëmijët ref*ugjatë sirianë e nuk po ndihmon në ...

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in

Almakos - 15.04.2019

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban.

Dua Lipa i përgjigjet kritikave “se pse po i ndihmon sirianët dhe jo Kosovën”

Tetova Sot - 15.04.2019

Dua Lipa tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes. Ajo së fundi ka marrë pjesë në një aktivitet humanitar në ndihmë të refugjatëve sirianë në ...

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in

Botasot - 15.04.2019

Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit albumin nga vizita që ka bërë së fundi në Liban.

Pas Ritës në Kosovë, Dua Lipa me Unicef viziton këtë shtet

Gazeta Express - 15.04.2019

Dua Lipa ka treguar se tri ditët e fundit i ka kaluar në Liban me shumë fëmijë refugjatë. Këngëtarja me prejardhje shqiptare hyri në Instagram për të postuar disa fotografi gjatë aktivitetit të saj ...

Dua Lipa zbulon përvojën që “i hapi sytë”: Ishte zemërthyese, por edhe…

Botasot - 15.04.2019

Pak ditë më parë, Rita Ora, ndodhej në Kosovë për t’u ardhur në ndihmë familjeve në nevojë atje. Këngëtarja e famshme është bërë bashkë me UNICEF në kuadër të një misioni bamirësie.

“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit

Lajmi.net - 15.04.2019

Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë me ndjekësit disa foto nga takimi i saj me fëmijët ...

“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit

Almakos - 15.04.2019

“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban.