TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Meghan Markle do të punësohet në “Vogue”?

Botasot - 11.07.2019

Sipas “The Sun” britanik, dukesha e Sussexit, 37-vjeçarja Meghan Markle, thuhet se është në bisedime me revistën “Vogue” që të bëhet kolumniste e saj për një kolumne mujore, në të cilën do të ...

Meghan Markle sulmohet keq për mënyrën sesi mbajti të birin

Botasot - 11.07.2019

Meghan Markle është sulmuar për mënyrën sesi e mbajti djalin e saj të porsalindur Archie Mountbatten-Windsor gjatë shëtitjes së parë publike të foshnjës.

As Meghan Markle nuk i shpëton dot fustanit ‘trend’ të kësaj vere

Botasot - 11.07.2019

Meghan Markle nuk ka qenë ndonjë e tërhqur nga një trend i modës edhe nëse nuk është në linjë me protokollin mbretëror. Ndaj nuk është aspak për t’u habitur të shohësh Dukeshën e Sussex të veshur me ...

“Nuk di të mbajë vogëlushin e saj”/ ‘Kryqëzohet’ Meghan Markle

Mapo - 11.07.2019

Dukesha e Sussex-it është sulmuar së fundmi për mënyrën sesi mban në duar djalin e saj Archie. Ajo u shfaq në publik me vogëlushin 2 muajsh për të suportuar Princ Harry-n në garën Polo, të ndërmarrë ...

Archie tifozi më i veçantë, ndjek ndeshjen e princ Harry-it

BalkanWeb - 11.07.2019

BRITANI E MADHE Princi William dhe princi Harry kanë marrë zhvilluar dje një ndeshje polo, paratë e së cilës do të shkojnë për bamirësi. Të pranishëm në këtë ndeshje ishin dhe princat e vegjël, princ ...

S’e ftoi në pagëzimin e nipit, babai i Meghan ka një mesazh për të

Durres Lajm - 10.07.2019

Ashtu sikurse dihet, prej kohësh Meghan Markle ka një marrëdhënie të ftohtë me babanë e saj. Në maj të 2018-ës, Thomas Markle nuk ishte i pranishëm në dasmën e së bijës me princin Harry-n, ndërkohë ...