TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rihanna tregon format fantastike gjatë një ndeje private në New York

Botasot - 12.06.2019

Pas paraqitjes së ‘zjarrtë’ që ajo kishte, në fotosesionin e fundit ku u shfaq me një veshje leopardi, ajo vazhdon të befasoj publikun me paraqitjet e saj.

Rihanna planifikon të bëhet nënë së shpejti

Durres Lajm - 12.06.2019

31-vjeçarja, e cilësuar edhe si këngëtarja femër më e pasur në botë, duket se po merr një hap shumë të rëndësishëm. Prej kohësh ajo dhe i dashuri i saj Hassan Jameel jetojnë në Londër, ku ylli i ...

FOTOT: Rihanna vjen mjaft seksi e veshur me “leopard”

Gazeta Tema - 12.06.2019

Rihanna tregon linjat e saj perfekte për sesionin fotografik të një reviste. E veshur me një palë “jumpsuit” leopard ajo dukej mjaft seksi. Këngëtarja 31 vjeçare ka marrë shumë komente pozitive për ...

Rihanna, ‘përvëluese’ në fotosesionin për revistën e njohur

Lajmi.net - 12.06.2019

Janë publikuar imazhe të reja nga fotosesioni i Rihannës për “Interview Magazine”, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net. Këngëtarja 31 vjeçare, sipërmarrëse dhe dizajnerja e modës shfaqi format ...

Rihanna plane për dasmë

ABC News - 12.06.2019

Rihanna ka dalë jashtë kornizave dhe ka folur hapur për dashurinë dhe planet për martesë. Në një intervistë për “Magazine”, ajo i dha përgjigje çdo pyetjeje që iu drejtua pa ju shmangur atyre.

Rihhana ka një dëshirë shumë të madhe

Zeri - 12.06.2019

Rihanna është një nga këngëtaret që intervistat e saj numërohen me gishta. Por së fundmi ajo ka thyer heshtjen dhe ka folur për jetën private, si dhe për planet për martesë.

Rihanna vishet me të zeza

Botasot - 12.06.2019

Ajo ishte veshur me një kostum mahnitës prej leopardi në fotografitë e publikuara nga Interview Magazine. Rihanna dukej poashtu bukur me një fustan të gjate të zi në natën e së martës.

Rihanna dëshiron të bëhet nënë

Telegrafi - 11.06.2019

Këngëtarja nga Barbados, Rihanna, së fundmi ka pozuar për kopertinën e revistës Interview . Ajo në këtë intervistë ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta e saj private dhe nga ajo profesionale.

Foto/ Rihanna mahnit sërish!

Top Channel - 11.06.2019

Rihanna tregon linjat e saj perfekte, me një palë “jumpsuit” leopard, për sesionin fotografik të një reviste. FOTO GALERI 1/11 Top ...

Rihanna mahnit sërish!

Botasot - 11.06.2019

Ajo njihet për stilin dhe paraqitjen çdoherë seksi. Dhe Rihanna nuk ka zhgënjyer as këtë herë, derisa ka treguar hiret trupore, përcjell Bota sot. Rihanna tregon linjat e saj perfekte, me një palë ...

Rihanna flet për herë të parë për lidhjen me biznesmenin miliarder

Mapo - 11.06.2019

Rihanna ka folur për herë të parë për lidhjen e saj të dashurisë me miliarderin Hassan Jammel. Gjatë një interviste me Sarah Paulson, kjo e fundit, e cila e pyeti se me kë ishte e lidhur ...

Rihanna e mrekullueshme në një darkë private (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.06.2019

Pas paraqitjes së ‘zjarrtë’ që ajo kishte, në fotosesionin e fundit ku u shfaq me një veshje leopardi, ajo vazhdon të befasoj publikun me paraqitjet e saj.

Rihanna flet për herë të parë për lidhjen me biznesmenin miliarder

BalkanWeb - 11.06.2019

SHBA Rihanna prej më shumë se 2 vjetësh është e lidhur me biznesmenin miliader nga Arabia Saudite, Hassan Jammel. Edhe pse ata janë fotografuar së bashku disa herë këngëtarja 31-vjecare nuk e ka ...

Rihanna flet për martesën dhe fëmijët

Zeri - 11.06.2019

Rihanna është në kopertinën e revistës “Interview”. Ja për çka foli këngëtarja 31 vjeçare: Mbi personin me të cilin është në lidhje: “Kërkojeni në Google”. (Emri i tij është Hassan Jameel).

Rihanna flet për herë të parë për lidhjen me biznesmenin miliarder

Durres Lajm - 11.06.2019

Këngëtarja e famshme, Rihanna ka folur për herë të parë për lidhjen e saj të dashurisë me miliarderin Hassan Jammel. Gjatë një interviste me Sarah Paulson, kjo e fundit e pyeti se me kë ishte e ...