TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Labi: Mos u gëzoni, Gjykata Speciale s’po i fton komandantët për korrupsion

Gazeta Express - 08.11.2019

Këngëtari nga Ferizaji, Labinot Tahiri-Labi i cili ishte deputet në legjislaturën e fundit ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale i ka bërë Kadri Veselit.

Labinot Tahiri: Mos u gëzoni pas ftesave të Speciales, ja pse po thirren udhëheqësit e UÇK-së

Botasot - 08.11.2019

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës Labinot Tahiri, ka reaguar pas ftesës nga Gjykata Speciale për kryetarin e PDK-së Kadri Veselin. Ai ka thënë se dikush po u gëzohet ftesave nga Specialja, por kjo ...

Selmanaj: Po gabojnë ata që po i gëzohen ftesave nga Gjykata Speciale

Gazeta Express - 07.11.2019

Deputeti i zgjedhur i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Rasim Selmanaj, ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale ka çuar në adresë të kryetarit të Partisë ...

Rama në mbështetje të Veselit dhe luftëtarëve të tjerë të UÇK-së pas ftesave nga Gjykata Speciale

Alb Portali - 07.11.2019

Burimi: Rama në mbështetje të Veselit dhe luftëtarëve të tjerë të UÇK-së pas ftesave nga Gjykata Speciale Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i ...

Selmanaj: Po gabojnë ata që po i gëzohen ftesave nga Gjykata Speciale

Botasot - 07.11.2019

Deputeti i zgjedhur i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Rasim Selmanaj, ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale ka çuar në adresë të kryetarit të Partisë ...

Selmanaj: Po gabojnë ata që po i gëzohen ftesave nga Gjykata Speciale

Lajmi.net - 07.11.2019

“Kosova tash po i vuan pasojat e një gjykate të padrejtë dhe diskriminuese! Pavarsishtë bindjeve politike e partiake une vlersoj kontributin e çdo luftëtari në luftë dhe jam i bindur se do ta mbrojnë ...

Labi: Mos u gëzoni, Gjykata Speciale s’po i fton komandantët për korrupsion

Zeri - 08.11.2019

Këngëtari nga Ferizaji, Labinot Tahiri-Labi i cili ishte deputet në legjislaturën e fundit ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale i ka bërë Kadri Veselit.