TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Shpirt urime ti je një prostitutë”, Kejsi ‘shpërthen’ pas fotove të Stresit me brunen seksi: Ke fjetur me burrë të ...

SOT - 08.11.2019

Prej disa muajsh, reperi i njohur Stresi ka bërë publike ndarjen me ish-të dashurën e tij, Kejsin. Pavarësisht ndarjes dyshja vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë, pasi sërish ato vazhdojnë t’i ...

Puthi brunen seksi, Kejsi thumbon keq Stresin

Gazeta Express - 08.11.2019

Ka mjaftuar një video e postuar në rrjetet sociale, ku dukej reperi Stresi, i cili shfaqej duke u puthur me një vajzë që të qarkullojnë thashethemet që ai mund të ketë nisur një romancë me dikë ...

Mediat rozë aluduan për një histori të re dashurie, shpërthen Stresi (Foto)

BalkanWeb - 08.11.2019

TIRANE Mbrëmjen e mërkurës këngëtari i njohur Stresi publikoi në Instagram një video së bashku me një vajzë që kërcente në një klub nate. Dhe menjëherë pas kësaj mediat rozë shkruan se këngëtari pas ...

Stresi u kap "mat" me tjetrën, Keisi i tha 2 fjalë sa për 200 (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.11.2019

Ditën e djeshme në rrjet qarkulloi një video e Stresit i cili shfaqej në club me një vajzë. Në video ata shfaqeshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin dhe në një moment, reperi afrohet dhe e puth në ...

Stresi ‘heq’ unazën e martesës dhe harron Kejsin, ‘kapet mat’ me brunen misterioze (Foto)

SOT - 07.11.2019

Reperi i njohur, Stresi si duket e ka harruar përfundimisht ish partneren e tij Kejsi. Këngëtari është parë duke kërcyer pranë një vajze bukuroshe. Madje në disa sekonda të videos reperi ‘ka hequr’ ...

Keisi habit me përgjigjen kur e pyesin për Stresin, tani pas ndarjes

Lajmi.net - 07.11.2019

Reperi Stresi dhe partnerja e tij Keisi kohët e fundit po e shijojnë jetën pa njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net. Mirëpo tash që kanë kaluar disa javë dhe dikush prej ndjekësve e ka pyetur në mënyrë ...

Pas shumë muajsh të ndarë, Kejsi flet për Stresin!

Zhurnal - 07.11.2019

Stresi dhe Keisi janë dy ndër personazhet më të komentuar në mediat rozë. Ndarja e tyre u shoqërua me bujë të madhe por vetëm para disa ditësh, i ftuar në “Ftesë në pesë”, Stresi u shpreh se ai dhe ...

Pasi u ndanë, Keisi tregon kush është artisti shqiptar i preferuar për të

Botasot - 06.11.2019

Reperi nga Shqipëria Stresi dhe Keisi janë personazhe majft të përfolura nëpër mediat rozë, kjo pasi para pak kohësh ata u përfolën për ndarje. Stresi e kishte lënë të hapur mundësinë e një ...

“Normalisht është Stresi”, edhe pas ndarjes Kejsi përmend reperin shqiptar

BalkanWeb - 06.11.2019

TIRANE Stresi dhe Keisi gjithmonë kanë qenë një nga çiftet më të komentuar në rrjet, për shkak të ndarjeve dhe rikthimeve të shpeshta, të cilat kanë tërhequr herë pas here vëmendjen e publikut.

"Normalisht është Stresi", Keisi bën deklaratën e papritur për reperin

Durres Lajm - 06.11.2019

Keisi dhe Stresi janë një ndër dyshet më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ata janë përfolur për ndarje, ribashkim dhe sërish ndarje. Mirëpo, asnjëri prej tyre nuk ka pranuar një ndarje ...

Bënë lëmsh dynjanë, Keisi pajtohet me Stresin? (FOTO LAJM)

Albeu.com - 07.11.2019

Stresi dhe Keisi janë dy ndër personazhet më të komentuar në mediat rozë. Ndarja e tyre u shoqërua me bujë të madhe por vetëm para disa ditësh, i ftuar në "Ftesë në pesë", Stresi u shpreh se ai dhe ...