TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ende pa u bërë 24 orë nga publikimi, Mozzik arrin suksesin e parë me “Dhelpër dinake”

Lajmi.net - 08.11.2019

Në orët e para të ditës së sotme, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re me titull “Dhelpër Dinake”, shkruan lajmi.net. Reperi, kësaj kënge ia ka shoqëruar edhe videoklipin, ndërsa pranoi komente ...

Mozzik vjen me “dissa” për ish gruan e tij Loredanën

InfoKosova - 08.11.2019

Reperi Mozzik ka bërë një “diss” për ish gruan e tij reperen Loredana Zefi. Loredana dhe Mozzik janë ndarë tash e sa kohë. Reperi Mozzik publikoi mbrëmë në mesnatë këngën e tij më të re.

“Hiqmu qafe…”, më në fund ‘shprehet’ Mozzik dhe thotë arsyen e vërtetë të ndarjes nga Loredana

Botasot - 08.11.2019

Prej kohës çifi Mozzik-Loredana janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre. Që prej nuk janë më bashkë, ata nuk i kanë ndalur ‘kunjat’ në adresë të njëri-tjetrit.

I ra nga Kina, por Noizy sapo zbuloi si i ka punët me Mozzik (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.11.2019

Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur Mozzik këngën e tij më të re, të titulluar ‘Dhelpër dinake’. Ndonëse ky projekt i ri muzikor ka vetëm 16 orë që është hedhur në kanalin e Youtubit, ka marrë një ...

U tha se i bëri ‘diss’ Mozzikut, vjen reagimi nga Noizy

Lajmi.net - 08.11.2019

Gjatë mbrëmjes Mozzik publikoi projektin e tij më të ri muzikor ‘Dhelpër dinake’ këngë kjo që zgjoi menjëherë interes tek publiku, shkruan lajmi.net. Pas publikimit të klipit, në rrjete sociale ...

Shoqe e ngushtë me Loredanën, por Tayna sapo mbështeti publikisht Mozzikun

Zhurnal - 08.11.2019

Nëse nuk e dinit, Tayna dhe Loredana nuk kanë aspak armiqësi me njëra-tjetrën siç ndodh zakonisht mes repereve, por përkundrazi janë mikesha të ngushta.

Mozzik publikon këngën e re, fansat dedikim Loredanës

Alsat - 08.11.2019

Reperi Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re ‘Dhelpër Dinake’ gjatë mbrëmjes, por diskutimi për klipin e këngën vazhdojnë edhe sot. Kënga më e fundit e tij erdhi pas ndarjes nga Loredana dhe ...

I tha të gjitha: Mozzik zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Loredana (VIDEO)

Albeu.com - 08.11.2019

Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave muajt e fundit. Ndarjen e bëri publike vetë Loredana e cila e quajti veten nënë beqare dhe deklaroi se do e vazhdojë vetëm ...

Mozzik publikon këngën ‘Dhelpër dinake’, të gjithë janë të bindur se i dedikohet Loredanës

Gazeta Express - 08.11.2019

Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes me Loredanën. Reperi Mozzik ka publikuar me videoklip këngën që po e lajmëron tash e sa kohë.

Pasi u flit për një bashkëpunim, Tayna bën këtë veprim për Mozzikun

Lajmi.net - 08.11.2019

Para disa javëve në media u flit shumë se Mozzik dhe Tayna shumë shpejt do sjellin një bashkëpunim, dhe së fundmi me veprimin e bërë reperja u ka dhënë një shtyrje më të madhe këtyre lajmeve, shkruan ...

Mozzik publikon këngën e re

Lajmi.net - 08.11.2019

Mozzik kishte kohë që po paralajmëronte se kënga e re do publikohet këtë javë, shkruan lajmi.net. Ai gjatë orëve të natës ka lansuar në kanalin e tij zyrtar në Youtube, këngën ‘Dhelpër dinake’ të ...

Mozzik lanson këngën “Dhelpër dinake”

Telegrafi - 08.11.2019

“Dhelpër dinake” mban titullin kënga më e re e Mozzik, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Producenti Rzon qëndron prapa këtij projekti, të cilit ia ka realizuar muzikën.

Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”

Botasot - 08.11.2019

Reperi i njohur, Mozzik sapo ka lansuar projektin e tij më të ri. Kënga e cila mban titullin “Dhelpër Dinake”, është vizuelizuar edhe me videoklip. Kënga flet për një lidhje dashurie e cila nuk ka ...

Mozzik ka një pyetje para publikimit të këngës së re

Botasot - 07.11.2019

Mozzik sot pritet që ta lansoj këngën e re, me titull ‘Dhelpër dianke’. Mirëpo para se ta lansoj këtë këngë ai kë një pyetje për fansat e tij. Mozzik përmes një foto të postuar në instastory i ka ...

Mozzik publikon këngën e re “Dhelpër Dinake”

Alb Portali - 08.11.2019

Reperi i njohur, Mozzik sapo ka lansuar projektin e tij më të ri. Kënga e cila mban titullin “Dhelpër Dinake”, është vizuelizuar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline.

Mozzik publikon këngën e re

Zhurnal - 08.11.2019

Mozzik ka lansuar ‘Dhelper dinake’.Mozzik kishte kohë që po paralajmëronte se kënga e re do publikohet këtë javë, shkruan lajmi.net.Ai gjatë orëve të natës ka lansuar në kanalin e tij zyrtar në ...

Mozzik publikon këngën ‘Dhelpër dinake’, të gjithë janë të bindur se i dedikohet Loredanës

Zeri - 08.11.2019

Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes me Loredanën. Reperi Mozzik ka publikuar me videoklip këngën që po e lajmëron tash e sa kohë.

U tha se i bëri ‘diss’ Mozzikut, vjen reagimi nga Noizy

Botasot - 08.11.2019

Noizy ka reaguar pasi u tha se ka ‘thumbuar’ Mozzikun për këngën e fundit. Gjatë mbrëmjes Mozzik publikoi projektin e tij më të ri muzikor ‘Dhelpër dinake’ këngë kjo që zgjoi menjëherë interes tek ...