TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kontrabandonin ilaçe, veshje dhe mallra tjera, arrestohet një person në Korçë, procedohet edhe doganieri i Kapshticës

Gazeta Express - 10.10.2019

Goditen dy raste të kontrabandimit të mallrave në Korçë, në sajë të operacionit të koduar “Zëmblaku”. Blutë bëjnë me dije se kanë arrestuar në flagrancë 1 person, si edhe kanë proceduar penalisht 2 ...

Mallra kontrabandë nga Greqia dhe Turqia, 1 në pranga, 2 nën hetim

Mapo - 10.10.2019

Finalizohet me sukses operacioni antikontrabandë i koduar “Zëmblaku”. Është arrestuar në flagrancë 1 shtetas, si edhe procedohen penalisht 2 të tjerë, njëri prej të cilëve me detyrë doganier pranë ...

Mallra kontrabandë nga Kapshtica/ 1 në pranga, 2 nën hetim, njëri doganier

BalkanWeb - 10.10.2019

1 person ra në pranga, ndërsa dy të tjerë po ndiqen penalisht, pasi akuzohen në kontrabandë mallrash. Në kuadër të operacionit të koduar “Zëmblaku”, u arrestua shtetasi me inicialet N.V.

Ushqime, veshje dhe ilaçe kontrabandë/ Procedohet doganieri i Kapshticës, një tjetër arrestohet

Top Channel - 10.10.2019

1 shtetas është arrestuar dhe dy të tjerë po procedohen penalisht, fill pas aksionit policor në aksin Kapshticë-Korçë, ku u sekuestruan mallra kontrabandë; përfshirë këtu produkte ushqimore të ...

Ilaçe, veshje e mallra të ndaluara kontrabandë, pranga shoferit të autobusit, hetim doganierit të Kapshticës

Java News - 10.10.2019

Policia ka goditur dy raste kontrabande duke bllokuar 50 kg midhje (shpuese shkëmbi), produkt i ndaluar që prej vitit 2013, për të hyrë dhe për t’u tregtuar në Shqipëri dhe një sasi medikamentesh, ...

Mallra kontrabandë nga Kapshtica/ 1 në pranga, 2 nën hetim, njëri doganier

Medial - 10.10.2019

1 person ra në pranga, ndërsa dy të tjerë po ndiqen penalisht, pasi akuzohen në kontrabandë mallrash. Në kuadër të operacionit të koduar “Zëmblaku”, u arrestua shtetasi me inicialet N.V.

Kontrabanduan ilaçe dhe veshje: Procedohet doganieri në Kapshticë, ndalohet 1 tjetër

Albeu.com - 10.10.2019

1 shtetas është arrestuar dhe dy të tjerë po procedohen penalisht, fill pas aksionit policor në aksin Kapshticë-Korçë, ku u sekuestruan mallra kontrabandë; përfshirë këtu produkte ushqimore të ...