TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pika juaj e dobët duke u bazuar te horoskopi

Portalb - 09.10.2019

Ju mund t’i njihni mirë pikat tuaja të dobëta, por çfarë thotë horoskopi për to, transmeton Revista Class . Dashi Dashi mund të jetë një shenjë bujare dhe energjike, por është e paduruar dhe mund të ...

Këto janë shenjat më të pavendosura të horoskopit

Durres Lajm - 09.10.2019

Sipas astrologëve këto shenja horoskopi njihen si të pavendosura dhe shpesh duket sikur jetojnë jetë të dyfishtë. Gjithashtu njihen për ndryshimin e shpeshtë të mendimeve, këto janë Binjakët, ...

Astrologjia di t?i shpjegojë shumë mirë vrasësit serialë

Albeu.com - 09.10.2019

E keni parasysh ekipin e FBI-së që ka për detyrë profilizimin psikologjik të vrasëve? Ndoshta duhet të përdorin edhe astrologjinë në analizat e tyre meqë është çuditërisht e saktë.

Me dy fytyra dhe të pavendosura; Kini kujdes nga këto 4 shenja të Horoskopit

Java News - 09.10.2019

Binjakët, Virgjëresha, Shigjetari dhe Peshqit njihen si shenjat më të pavendosura të zodiakut, që ndryshojnë mendje shpesh, por edhe që përshtaten shumë shpejt.

Nuk ua thonë kurrë të vërtetën, këto janë shenjat e Horoskopit që gënjejnë më shumë

SOT - 09.10.2019

Ndoshta është pa e pabesueshme por sipas astrologëve shenjat e renditura më poshtë gënjejnë më së shumti. BINJAKËT: Të lindurit në shenjën e Binjakëve janë gënjeshtarë të tmerrshëm dhe as vetë ata ...

As mami e babi dhe as burri, vajzat e këtyre tre shenjave të horoskopi ia dalin gjithmonë vetë

Botasot - 09.10.2019

Ato nuk ulen këmbëkryq për të pritur të surprizohen si me magji, nuk janë shtëpiake të dëshpëruara që presin burrat të sjellin para në shtëpi, ndërsa vet nuk kanë një punë.

Gratë më të forta të zodiakut janë të këtyre shenjave

Durres Lajm - 08.10.2019

Sipas astrologëve, vajzat dhe gratë e këtyre shenjave të zodiakut janë të pavarura dhe arrijnë të bëjnë vet çdo gjë. Ato janë të shenjave të Demit, Binjakëve dhe Bricjapit.

As mami e babi dhe as burri, vajzat e këtyre tre shenjave të horoskopi ia dalin gjithmonë vetë

Tetova Sot - 09.10.2019

Ato nuk ulen këmbëkryq për të pritur të surprizohen si me magji, nuk janë shtëpiake të dëshpëruara që presin burrat të sjellin para në shtëpi, ndërsa vet nuk kanë një punë.

Me dy fytyra dhe të pavendosura; Kini kujdes nga këto 4 shenja të Horoskopit

Botasot - 09.10.2019

Binjakët, Virgjëresha, Shigjetari dhe Peshqit njihen si shenjat më të pavendosura të zodiakut, që ndryshojnë mendje shpesh, por edhe që përshtaten shumë shpejt.

E kanë në gjak mashtrimin, këto tre shenja të Horoskopit s’duhen besuar kurrë

Botasot - 09.10.2019

Gënjeshtrat janë pjesë e pandashme e jetës sonë, do të tregoheshim plotësisht gënjeshtarë nëse do u thoshim të kundërtën, ndonëse askujt nuk i pëlqen të mësojë që e kanë mashtruar.

Me dy fytyra dhe të pavendosura; Kini kujdes nga këto 4 shenja të Horoskopit

Tetova Sot - 09.10.2019

Binjakët, Virgjëresha, Shigjetari dhe Peshqit njihen si shenjat më të pavendosura të zodiakut, që ndryshojnë mendje shpesh, por edhe që përshtaten shumë shpejt.

Mund ta gjejmë pikën tuaj të dobët duke u bazuar te shenja e horoskopit?

Botasot - 09.10.2019

Ju mund t’i njihni mirë pikat tuaja të dobëta, por çfarë thotë horoskopi për to? Zbulojeni dhe na thoni në sondazhin në fund të artikullit nëse horoskopi e ka gjetur pikën tuaj të dobët apo jo.