TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Boksieri e puthi gazetaren, pëson dënim shumë të rëndë

Alsat - 15.05.2019

Kubrat Pulev u tregua i ‘guximshëm’ kur puthi një gazetare pas meçit, por duket se e ka pësuar rëndë me dënimet që ka marrë. Pulev fillimisht është gjobitur, pezulluar dhe është urdhëruar të ndjekë ...

Boksieri bullgar ia sheh sherrin puthjes së gazetares në buzë

Zeri - 15.05.2019

Boksieri bullgar, Kubrat Pulev, është dënuar me 2 mijë e 500 dollarë dhe duhet ta përfundojë kursin rreth parandalimit të shqetësimit seksual nëse dëshiron t’i hiqet pezullimi që e kishte marrë ai ...

Boksieri që e puthi gazetaren gjobitet, pezullohet dhe do të ndjekë orë kundër ngacmimeve seksuale

Gazeta Express - 15.05.2019

Kubrat Pulev është gjobitur, pezulluar dhe është urdhëruar që të ndjekë orë për parandalimin e ngacmimeve seksuale, pasi e kishte puthur një gazetare.

E puthi gazetaren në transmetim live, merret vendimi drastik për boksierin

Botasot - 15.05.2019

Kubrat Pulev është ndëshkuar, suspenduar dhe është urdhëruar që të shkojë në klasa ku mësohet preventimi i ngacmimeve seksuale, pasi e puthi një reportere live.

Boksieri bullgar që e puthi gazetaren, ja çfarë dënimi e pret (VIDEO)

InfoSport - 15.05.2019

Boksieri bullgar, Kubrat Pulev u tregua i ‘guximshëm’ kur puthi një gazetare pas një meçi të tij, por duket se e ka pësuar rëndë me dënimet që ka marrë.