TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Buffon ‘e vajton’ mungesën e Neymar para ndeshjes me Man Utd

Lajmi.net - 11.02.2019

Paris Saint Germain do ta ketë një nga ndeshjet më të rëndësishme të sezonit, nesër kundër Manchester United. Kampionët e Francës udhëtojnë në ‘Old Trafford’ për ndeshjen që është e vlefshme për ...

Tuchel: Tek United më tremb vetëm ky lojtar

Botasot - 11.02.2019

Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel, ka folur për mediat në prag të ndeshjes që kampionët e Francës do të luajnë nesër në mbrëmje në “Old Trafford” ndaj Manchester United, në Champions League.

Tuchel i frikësohet Pogbas, ja çfarë thotë për francezin

Lajmi.net - 11.02.2019

Në prag të super ndeshjes Manchester United – Paris Saint Germain, kanë filluar shqetësimet për Thomas Tuchel. Trajneri i kampionëve të Francës fillimisht ka pranuar lajmet e hidhura për Neymar dhe ...

Man Utd rivalizon Barcën dhe Tottenhamin për Adrien Rabiot

Lajmi.net - 11.02.2019

Manchester United është futur në garë për nënshkrimin me yllin e Paris Saint Germain, Adrien Rabiot. Francezi është në përfundim të kontratës dhe është ‘përjashtuar’ nga formacioni i skuadrës së ...

Di Maria: United nuk ma dha mundësinë të tregoja aftësitë e mia

Flaka - 11.02.2019

Në prag të sfidës së 1/16-ve të Champions League ndërmjet Manchester United dhe PSG, futbollisti argjentinas Angel di Maria ka rrëfyer për periudhën e vështirë që kaloi sa ishte pjesë e “djajve të ...

FOTOT: Man United-PSG, një sfidë e zjarrtë edhe jashtë fushe

Gazeta Tema - 11.02.2019

Manchester United-PSG, do të luajë të martën aktin e parë të sfidës së fazës së 1/16-ve të Ligës së Kampionëve. Një duel që nuk do të ketë vemëndjen vetëm në fushën e lojës, por edhe jashtë saj.

Buffon zbulon pikën e dobët të PSG-së para ndeshjes me Man Utd

Lajmi.net - 11.02.2019

Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. PSG do të përballet me Manchester United në Old Trafford në kuadër të Ligës së Kampionëve, ...

Formacioni i mundshëm i PSG-së ndaj Man Utd

Lajmi.net - 11.02.2019

Manchester United dhe PSG do të përballen nesër ( e marte) në kuadër të Ligës së Kampionëve. Liga e Kampionëve do të rikthehet me një ndeshje spektakolare, ajo në mes të Manchester United dhe PSG-së.

Parisit vazhdojnë t'i shtohen problemet me lëndime

Koha.net - 11.02.2019

Paris Saint-Germain ka marrë goditjen e radhës para përballjes së 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve, të martën mbrëma në udhëtim ndaj Manchester Unitedit.

Pa Neymarin dhe Cavanin, çfarë do të bëjë PSG ndaj Man Utd

Lajmi.net - 10.02.2019

PSG ka marrë lajme të hidhura para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. PSG do të jetë pa Neymarin dhe Edinson Cavanin në përballjen e parë ndaj Manchester United në Old Trafford.

Buffon: Nuk jemi favoritë ndaj Manchester United

Albeu.com - 10.02.2019

Gianluigi Buffon ka deklaruar se skuadra e tij Paris Saint-Germain nuk është favorit ndaj Manchester United në Ligën e Kampioneve. " Mendoj se ne duhet të përmirësohemi sa i përket mentalitetit, ...

Tuchel: Pogba është i jashtëzakonshëm

Albeu.com - 11.02.2019

Në prag të super ndeshjes Manchester United – Paris Saint Germain, kanë filluar shqetësimet për Thomas Tuchel . Trajneri i kampionëve të Francës fillimisht ka pranuar lajmet e hidhura për Neymar dhe ...

Buffon: Nuk jemi favorit ndaj Unitedit

Telegrafi - 10.02.2019

Portieri italian, Gianluigi Buffon ka hequr etiketën e favoritit nga skuadra e tij Paris Saint-Germain për ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Manchester Unitedit.

Një tjetër problem për Tuchel e PSG-në, Cavani humb ndeshjen e parë ndaj Unitedit

Telegrafi - 10.02.2019

Paris Saint Germain ka marrë fitore si vendas ndaj Bordeaux në javën e 22-të të Ligue 1. Parisienët triumfuan me rezultat minimal 1-0 falë një goli që e shënoi Edinson Cavani nga penalltia.

Buffon: Nuk ka favorit në sfidën Man Utd – PSG

Lajmi.net - 10.02.2019

Portieri i PSG-së, Gianluigi Buffon beson se nuk ka favorit mes skuadrës së tij dhe Manchester United. Parisienët do të udhëtojnë për në Angli, ku në ‘Old Trafford’ do ta zhvillojnë ndeshjen e ...

Buffon: S’ka favorit në duelin Manchester United – PSG

Gazeta Express - 10.02.2019

Gianluigi Buffon beson se nuk ka favorit në duelin e Ligës së Kampionëve mes Paris Saint-Germainit dhe Manchester Unitedit, por i bëri thirrje skuadrës së tij të bëjë paraqitje më të fortë dhe më ...

“Çmendet” Tuchel, humbet një tjetër yll përpara Man.United

BalkanWeb - 10.02.2019

Pas Neymar, PSG rrezikon të humbas edhe Edison Cavanin, i dëmtuar gjatë sfidës kundër Bordeaux, ndeshje ku parisienët fituan 1-0 falë një penalltie të shndërruar në gol nga Cavani.

Manchester United futet në garë për mesfushorin e PSG

Albeu.com - 11.02.2019

Manchester United është futur në garë për nënshkrimin me yllin e PSG, Adrien Rabiot. Francezi është në përfundim të kontratës dhe është ‘përjashtuar’ nga formacioni i skuadrës së udhëhequr nga Thomas ...

PSG-ja vjen e coptuar ndaj Manchester United

Albeu.com - 10.02.2019

Përveç Neymarit dhe Marto Verrattit, listës së lënduarve në skuadrën e Paris Saint-Germain i është shtuar edhe sulmuesi Edinson Cavani . Trajneri Thomas Tuchel e ka pranuar se mund të jetë pa Marco ...

PSG-ja me mungesa të mëdha ndaj Manchester Unitedit

Gazeta Express - 10.02.2019

Përveç Neymarit dhe Marto Verrattit, listës së lënduarve në skuadrën e Paris Saint-Germain i është shtuar edhe sulmuesi Edinson ...

Edhe Cavani pritet të mungoj ndaj Man Utd

VeqSport - 10.02.2019

Thomas Tuchel nuk ka marë lajme aspak të mira para ndeshjes ndaj Manchester United në kuadër të Champions League. Trajneri gjerman së fundmi ka konfirmuar që edhe gjasat që Edinson Cavani të luaj ...

PSG fiton 3 pikë, por humbet një “yll” tjetër

Botasot - 10.02.2019

PSG fitoi 1-0 ndaj ndaj Bordeaux në javën e 22-të të Ligue 1. Autori i golit të vetëm të takimit, Edinson Cavani, i cili realizoi në pjesën e parë me 11-metërsh, u detyrua të braktiste fushën që në ...

PSG në telashe, pas Neymarit dëmtohet një tjetër sulmues

Java News - 10.02.2019

PSG ka marrë një fitore në Ligue 1, por ka humbur sulmuesin më efikas të skuadrës, Edinson Cavanin. Pas Neymarit, tashmë skuadra franceze ka marrë një tjetër lajm të hidhur 3 ditë para ndeshjes së ...

Verratti tregon për gjendjen e tij – A do të luaj ai kundër Man Utd?

Medial - 10.02.2019

Paris Saint Germain po përballet me një numër të madh lëndimesh para sfidës me Manchester United. Neymar JR do t’i mungojë skuadrës, kurse Edinson Cavani është në dyshim pas lëndimit të pranuar sot.

Buffon zbulon pikën e dobët të PSG-së para ndeshjes me Man Utd

Almakos - 11.02.2019

Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. PSG do të përballet me Manchester United në Old Trafford në kuadër të Ligës së Kampionëve, ...

Pa Neymarin dhe Cavanin, çfarë do të bëjë PSG ndaj Man Utd

Botasot - 10.02.2019

PSG ka marrë lajme të hidhura para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. PSG do të jetë pa Neymarin dhe Edinson Cavanin në përballjen e parë ndaj Manchester United në Old Trafford.

Tuchel i frikësohet Pogbas, ja çfarë thotë për francezin

Tetova Sot - 11.02.2019

Në prag të super ndeshjes Manchester United – Paris Saint Germain, kanë filluar shqetësimet për Thomas Tuchel. Trajneri i kampionëve të Francës fillimisht ka pranuar lajmet e hidhura për Neymar dhe ...

Buffon: Nuk jemi favorit ndaj Unitedit

Almakos - 10.02.2019

Portieri italian, Gianluigi Buffon ka hequr etiketën e favoritit nga skuadra e tij Paris Saint-Germain për ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Manchester Unitedit.

Një tjetër problem për Tuchel e PSG-në, Cavani humb ndeshjen e parë ndaj Unitedit

Almakos - 10.02.2019

Paris Saint Germain ka marrë fitore si vendas ndaj Bordeaux në javën e 22-të të Ligue 1. Parisienët triumfuan me rezultat minimal 1-0 falë një goli që e shënoi Edinson Cavani nga penalltia.

Buffon: Nuk ka favorit në sfidën Man Utd – PSG

Medial - 10.02.2019

Portieri i PSG-së, Gianluigi Buffon beson se nuk ka favorit mes skuadrës së tij dhe Manchester United. Parisienët do të udhëtojnë për në Angli, ku në ‘Old Trafford’ do ta zhvillojnë ndeshjen e ...

PSG-ja me mungesa të mëdha ndaj Manchester Unitedit

Tetova Sot - 10.02.2019

Përveç Neymarit dhe Marto Verrattit, listës së lënduarve në skuadrën e Paris Saint-Germain i është shtuar edhe sulmuesi Edinson Cavani. Trajneri Thomas Tuchel e ka pranuar se mund të jetë pa Marco ...

PSG me shumë mungesa kundër Manchester United

Botasot - 10.02.2019

PSG do të përballet me një numër të madh lëndimesh para sfidës me Manchester United. Neymar JR do t’i mungojë skuadrës, kurse Edinson Cavani është në dyshim pas lëndimit të pranuar sot.

Buffon zbulon pikën e dobët të PSG-së para ndeshjes me Man Utd

Botasot - 11.02.2019

Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. PSG do të përballet me Manchester United në Old Trafford në kuadër të Ligës së Kampionëve, ...

Pa Neymarin dhe Cavanin, çfarë do të bëjë PSG ndaj Man Utd

Tetova Sot - 10.02.2019

PSG ka marrë lajme të hidhura para përballjes me Manchester United në Ligën e Kampionëve. PSG do të jetë pa Neymarin dhe Edinson Cavanin në përballjen e parë ndaj Manchester United në Old Trafford.

Tuchel i frikësohet Pogbas, ja çfarë thotë për francezin

Botasot - 11.02.2019

Në prag të super ndeshjes Manchester United – Paris Saint Germain, kanë filluar shqetësimet për Thomas Tuchel. Trajneri i kampionëve të Francës fillimisht ka pranuar lajmet e hidhura për Neymar dhe ...

Gigi Buffon zbulon pikën e dobët të PSG para ndeshjes me Unitedin

Albeu.com - 11.02.2019

Gigi Buffon ka zbuluar pikën e dobët të PSG-së para përballjes me Manchester United në Champions League. Portieri italian ka kërkuar nga shokët e skuadrës që të jenë më të fokusuar në ndeshje, pasi ...