TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Biznesmeni i vrarë në Tiranë, i dënuar 6 vite burg për 5 mijë dollarë të falsifikuara

LajmiFundit - 14.02.2018

Biznesmeni i vrare ne Tirane Afrim Begalla u dënua me 6 vite burg për 5 mijë dollarë të falsifikuara. Ky ka qene vendimi i dhene ne rrathanat e meposhtme nga gjykata e Apelit ne Tirane: “Nga aktet e ...

U vra me plumb në kokë, zbulohet e shkuara e biznesmenit: Emri, borxhet dhe arrestimi për rrëmbim në Itali

LajmiFundit - 14.02.2018

Biznesmeni Memli Begalla nga Progonati i Tepelenës u ekzekutua mbrëmjen e sotme me një plumb në kokë nga persona të paidentifikuar që e ndoqën me një “BMW” të zezë poshtë pallatit ku banonte dhe e ...

Kush është biznesmeni që u ekzekutua me plumb në kokë

SOT - 14.02.2018

Viktima e vrasjes me armë zjarri në Tiranë këtë të mërkurë është biznesmeni Memli Begalla, 66 vjeç, me disa aktivitete. Rreth orës 21:00, në Sallën Operative të Policisë një telefonatë dha alarmin se ...

Ekzekutohet një 64-vjeçar në Tiranë

Koha.net - 14.02.2018

Një 64-vjeçar nga Tepelena u ekzekutua mbrëmjen e së mërkurës në zonën e ish-bllokut, në Tiranë. Ai u qëllua për vdekje disa herë nga persona të cilët udhëtonin me një automjet dhe ishin vënë në ...

Atentati në Bllok, viktima kishte ndërruar emrin

Albeu.com - 14.02.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, pasi një person. Të tjera detaje janë zbuluar nga e shkuara e viktimën që u ekzekutua sot në rrugën “Nikolla Tupe”.

Viktima e atentatit dhe i biri, me precedent penal në Itali

Albeu.com - 14.02.2018

Mësohet se viktima që u vra nga një atentat në zonën e ish-bllokut rezulton të ketë qenë një person me precedent penal në shtetin fqinj, Itali . Memli Begalla para se të ndryshonte emrin nga Afrim ...

Vrasje në Tiranë

Lajmi.net - 14.02.2018

Sot rreth orës 21:00, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se në rrugën "Nikolla Tupe" ne sheshin mes pallateve një shtetas ndodhet i shtrirë në toke.

Viktima e atentatit mafioz në Tiranë, biznesmen i njohur në Tiranë

Albeu.com - 14.02.2018

Viktima e atentatit të mbrëmjes së sotme në Tiranë mësohet të jetë pronari i një serë biznesesh të ndryshme në vend, të cilat fillojnë që nga turizmi, energjetika, ndërtimi si edhe prodhimi i ...

Ekzekutimi në Tiranë, ky është detaji që llogaritën me përpikmëri atentatorët

Albeu.com - 14.02.2018

Një atentat tipik mafioz ka ndodhur para pak minutash në Tiranë nga i cili mbeti i vrarë 64 vjeccari Memli Begalla. Burime zyrtare bëjnë me dije se ai është parë i shtrirë në tokë nga banorë të zonës ...

Breshëri plumbash në tunelin e errët, 64-vjeçarit i zënë pritë tek Ish-Blloku për ta eliminuar

Albeu.com - 14.02.2018

Një mashkull rreth 64 vjeç është gjetur i pajetë në rrugë “Nikolla Tupe” në kryeqytet. Personi, identiteti i të cilit nuk është bërë ende me dije, është qëlluar disa herë pasi ka dalë nga automjeti i ...

Tiranë, vritet 64-vjecari duke hipur në makinë tek ish-blloku, policia shoqëron pesë persona

LajmiFundit - 14.02.2018

Një burrë rreth 64-vjeç është vrarë në Rrugën “Nikolla Tupe” në zonën e ish-Bllokut, në Tiranë. Viktima paraprakisht eshte identifikuar me emrin Memli Begalla.

E vranë në mes të Bllokut, kush është objektivi i atentatit që tronditi Tiranën

Albeu.com - 14.02.2018

Policia ka nxjerrë detaje të reja në lidhje me atentatin e para pak minutave në Tiranë. Mësohet se viktima është 64 vjeccari Memli Begalla. Ai u gjet i vdekur në rrugën “Nikolla Tupe” në kryeqytet.

U ekzekutua me armë, identifikohet viktima

SOT - 14.02.2018

Është identifikuar personi i vrarë në mënyrë mafioze në Tiranë. Burime zyrtare nga Policia e Tiranës kanë bërë të ditur se ai është Memli Begalla, 66 vjeç.

Detaje të reja, vrasje me armë zjarri në mes të ish-bllokut në Tiranë

SOT - 14.02.2018

Një 50-vjeçar është eliminuar në mes të Tiranës mbrëmjen e së mërkurës. Nuk dihet ende identiteti i viktimës, por burime nga policia thonë se ai është qëlluar disa herë me silenciator.

Tiranë, gjendet pa jetë 50-vjecari, policia: Dyshojmë për vrasje

LajmiFundit - 14.02.2018

Një burrë rreth 50-vjeç është gjetur pajetë në Rrugën “Nikolla Tupe” në zonën e ish-Bllokut, në Tiranë. Policia raporton se sipas infromacioneve të para, ekzistojnë dyshime se burri edhe mund të jetë ...

U ekzekutua me plumb në kokë në ish-Bllok, kush është biznesmeni i vrarë (EMRI)

BalkanWeb - 14.02.2018

TIRANE- Identifikohet viktima e atentatit të sotëm. Burime policore bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin Memli Begalla. 64-vjeçari, nga Progonati i Tepelenës, është gjetur i shtrirë në trotuar ...

E FUNDIT/ Gjendet një person i pajetë në Tiranë

Albeu.com - 14.02.2018

Gjendet një person i pajetë në rrugën Nikolla Tupe. Sipas informacioneve viktima është rreth të moshës 50 vjeç. Policia ndodhet në vendngjarje , por nuk dihet ende nëse personi ka vdekur apo është ...

Ekzekutimi i 64-vjeçarit në Tiranë, publikohen pamjet e para nga vendngjarja (Video)

BalkanWeb - 14.02.2018

TIRANE – “BalkanWeb” publikon pamjet e para nga vendngjarja ku u ekzekutua me armë zjarri një 64-vjecar me inicialet M.B mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Tiranë/ Burri gjendet i vdekur në rrugë

SOT - 14.02.2018

Gjendet një person i pajetë në rrugën Nikolla Tupe. Sipas informacioneve paraprake viktima është rreth të moshës 50 ...

Vrasja në ish-Bllok, autorët qëlluan nga një ‘BMW’ e zezë, tre të shoqëruar

BalkanWeb - 14.02.2018

TIRANE- Detaje të tjera dalin në dritë nga vrasja që ndodhi mbrëmjen e sotme në kryeqytet, ku mbeti i vrarë një 50-vjeçar. Personi i pajetë është gjetur i shtrirë në trotuar më rrugën ‘Nikolla Tupe’.

Gjendet i pajetë 64-vjeçari në Tiranë, dyshohet për vrasje (Foto)

BalkanWeb - 14.02.2018

TIRANE – Një person është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se personi i pajetë është gjetur i shtrirë në trotuar më rrugën ‘Nikolla ...

Ekzekutim me silenciator, shoqërohen 3 persona

Durres Lajm - 14.02.2018

Gjendet i pajetë një person në mes të rrugës Një burrë rreth 40-vjeç është gjetur i pajetë në Rrugën “Nikolla Tupe” në zonën e ish-Bllokut, në Tiranë.

Atentati në Tiranë, zbulohet identiteti i viktimës, u vra me armë zjarri

Java News - 14.02.2018

Gjendet një person i pajetë në rrugën Nikolla Tupe. Sipas informacioneve viktima është rreth të moshës 64 vjeç. Sipas policisë viktima eshte Memli Begalla.

Gjendet i pajetë një person në mes të rrugës

Durres Lajm - 14.02.2018

Një person është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Personi i pajetë është gjetur i shtrirë në trotuar më rrugën ‘Nikolla Tupe’ dhe policia nuk përjashton pistën e vrasjes, pasi ka gjetur ...

Vritet një 64-vjeçar në Tiranë

Telegrafi - 15.02.2018

Një 64-vjeçar nga Tepelena u vra mbrëmjen e së mërkurës në zonën e ish-bllokut, në Tiranë. Ai u qëllua për vdekje disa herë nga persona të cilët udhëtonin me një automjet dhe ishin vënë në ndjekje të ...

Atentati në Bllok, viktima kishte ndërruar emrin

LajmiFundit - 14.02.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, pasi një person. Të tjera detaje janë zbuluar nga e shkuara e viktimën që u ekzekutua sot në rrugën “Nikolla Tupe”.

Atentati/ Zbulohet e shkuara e viktimës, ja për çfarë u arrestua në Itali së bashku me djalin

BalkanWeb - 14.02.2018

Të tjera detaje janë zbuluar nga e shkuara e viktimës Memli Begalla. Mësohet se viktima që u vra nga një atentat në zonën e ish-bllokut rezulton të ketë qenë një person me precedent penal në shtetin ...

EMRI – Zbulohet kompania që drejtonte biznesmeni i vrarë në tunelin e pallatit në Tiranë

LajmiFundit - 14.02.2018

Memli Begalla, 64 vjec, i vrare mbremjen e te merkures ne Tirane mesohet se eshte biznesmen i njohur ne Tirane. Ai ka ne pronesi kompani me aktivitet ne energjitike dhe turizem.

Ekzekutimi në Tiranë, ky është detaji që llogaritën me përpikmëri atentatorët

LajmiFundit - 14.02.2018

Një atentat tipik mafioz ka ndodhur para pak minutash në Tiranë nga i cili mbeti i vrarë 64 vjeccari Memli Begalla. Burime zyrtare bëjnë me dije se ai është parë i shtrirë në tokë nga banorë të zonës ...

Breshëri plumbash në tunelin e errët, 64-vjeçarit i zënë pritë tek ish-Blloku për ta eliminuar

LajmiFundit - 14.02.2018

Një mashkull rreth 64 vjeç është gjetur i pajetë në rrugë “Nikolla Tupe” në kryeqytet. Personi, identiteti i të cilit nuk është bërë ende me dije, është qëlluar disa herë pasi ka dalë nga automjeti i ...

Vrasje në Bllok, ekzekutohet 64 vjeçari. Shoqërohen 2 djemtë e tij

Gazeta Tema - 14.02.2018

Nje 64-vjecar eshte vrare mbremjen e sotme ne zonen e ish-Bllokut. Burime nga policia bëjnë me dije se viktima është identifikuar me ermin Memli Begalla.

Vritet një 64-vjeçar në Tiranë

Almakos - 15.02.2018

Një 64-vjeçar nga Tepelena u vra mbrëmjen e së mërkurës në zonën e ish-bllokut, në Tiranë. Ai u qëllua për vdekje disa herë nga persona të cilët udhëtonin me një automjet dhe ishin vënë në ndjekje të ...

Vrasja me silenciator në ish-Bllok, nga emigrimi në Zvicër, tek konfliktet për borxhin, ku po heton policia

BalkanWeb - 14.02.2018

Tiranë- Policia e Shtetit ka dhënë detaje rreth vrasjes së 64-vjeçarit sot në Tiranë. Memli Begalla nga Progonati i Tepelenës, është gjetur i shtrirë në trotuar më rrugën ‘Nikolla Tupe’, në zonën e ...

Emri i dytë i biznesmenit të vrarë në Tiranë, pistat që po heton policia nga borxhi te emigracioni

LajmiFundit - 14.02.2018

Kryeqyteti është tronditur nga një atentat me armë zjarri, ku viktimë ka mbetur një 64-vjeçar i identifikuar me emrin Memli Begalla por qe me heret kishte pasur edhe emrin Afrim.

EMRI/ Atentati me armë zjarri ndaj biznesmenit, policia jep detaje

Durres Lajm - 14.02.2018

Ekzekutim me silenciator, shoqërohen 3 persona Policia e Tiranës jep informacionet e para për vrasjen e regjistruar mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Sipas policisë, viktima është 64-vjeçari Memli ...

Detaje/ U qëllua për vdekje sapo zbriti nga pallati, biznesmeni kishte ndërruar emrin

BalkanWeb - 14.02.2018

TIRANE – Të tjera detaje zbulohen për ekzekutimin e 64-vjecarit Memli Begalla në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në parkimin e nëndheshëm të një pallati në zonën e ish Bllokut, në rrugën ‘Nikolla Tupe’.

Zbulohet e shkuara e viktimës së atentatit me armë zjarri

Durres Lajm - 14.02.2018

Të tjera detaje janë zbuluar nga e shkuara e viktimës së atentatit të mbrëmjes së sotme, Memli Begalla. Mësohet se viktima që u vra nga një atentat në zonën e ish-bllokut rezulton të ketë qenë një ...