TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Atletico Madrid nënshkruan me yllin e Benfica

Lajmi.net - 11.07.2019

Atletico Madrid kanë nënshkruar me Ivan Saponjic, për 8 milionë euro, përcjell lajmi.net. Saponjic luan me kombëtaren e Serbisë U-21, dhe ishte pjesë e skuadrës së Benficës para se të nënshkruante me ...

Atletiko Madrid nuk ndalet në merkato, firmos me sulmuesin talent

Mapo - 11.07.2019

Atletiko Madrid nuk ka ndërmend të ndalet në këtë merkato, sot madrilenët kanë zyrtarizuar një blerje tjetër. Bëhet fjalë për Ivan Saponjiç, i cili është transferuar nga portugezët e Benfikës.

Zyrtare: Atletico Madrid transferon një tjetër sulmues

Gazeta Express - 11.07.2019

Ivan Saponjic edhe zyrtarisht është lojtar i Atleticos. Atletico Madrid ka njoftuar për transferimin e sulmuesit 21-vjeçar të Benficas, Ivan Saponjić.

Zyrtare: Atletico Madrid transferon një tjetër sulmues

Tetova Sot - 11.07.2019

Ivan Saponjic edhe zyrtarisht është lojtar i Atleticos. Atletico Madrid ka njoftuar për transferimin e sulmuesit 21-vjeçar të Benficas, Ivan Saponjić.