TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tronditet sërish “Vetëvendosje”, një përplasje tjetër e brendshme po del në sipërfaqe

Insajderi - 03.12.2019

Mytaher Haskuka, Kryetari i Komunës së Prizrenit ka dal pasditen e sotme me një konferencë për media pas aktakuzës ndaj tre drejtorëve aktual nën qeverisjen e Lëvizjes Vetëvendosje. Haskuka këtë aktakuzë ndaj Levent Kasëmit (LVV), Drejtor i ...

Tronditet sërish Vetëvendosje, po ndodhë një përplasje tjetër brenda partisë

Botasot - 03.12.2019

Mytaher Haskuka, Kryetari i Komunës së Prizrenit ka dal pasditen e sotme me një konferencë për media pas aktakuzës ndaj tre drejtorëve aktual nën qeverisjen e Lëvizjes Vetëvendosje. Haskuka këtë aktakuzë ndaj Levent Kasëmit (LVV), Drejtor i ...

Sërish përplasje në Vetëvendosje, Haskuka: Goditjet po më vijnë nga ata që ua kam besuar shpinën

Lajmi.net - 03.12.2019

Haskuka këtë aktakuzë ndaj Levent Kasëmit (LVV), Drejtor i Shërbimeve Publike, Fejzë Kabashit (LDK), Drejtor i Punës dhe Mirëqenies Sociale dhe Refik Shaqirit (NDS), Drejtor për Kadastër dhe Gjeodezi, e ka quajtur të pa bazë.