TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Panairi i makinave në Frankfurt, disa prodhues automjetesh mungojnë

Top Channel - 11.09.2019

Do të jetë një panair makinash si asnjë tjetër, premtojnë organizatorët e eventit të shumëpritur në Frankfurt, qe ngre siparin në 12 shtator. Panairi i zhvilluar një herë në dy vjet, në alternim me ...

Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.09.2019

Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve . Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar prototipat dhe konceptet e makinës të së ardhmes .

FOTOT nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes

Gazeta Tema - 11.09.2019

Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar prototipat dhe konceptet e makinës të së ardhmes.

Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes

Gazeta Express - 11.09.2019

Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar prototipat dhe konceptet e makinës të së ardhmes.

Panairi i makinave në Frankfurt, disa prodhues automjetesh mungojnë

Botasot - 11.09.2019

Do të jetë një panair makinash si asnjë tjetër, premtojnë organizatorët e eventit të shumëpritur në Frankfurt, qe ngre siparin në 12 shtator. Panairi i zhvilluar një herë në dy vjet, në alternim me ...