TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ky është plani i Ajaxit për ta ndalur Ronaldon

Lajmi.net - 15.04.2019

Ajaxi do ta zhvillojë nesër (e marte) ndeshje e dytë ndaj Juevtnusit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ajax dhe Juventus barazuan në ndeshjen e parë 1 me 1 në kuadër të çerekfinales së Ligës së ...

Lajm fenomenal për Ajaxin para ndeshjes me Juventusin

Almakos - 15.04.2019

Ajax ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes kthyese ndaj Juventusit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë në mes të Ajaxit dhe Juventusit kishte përfunduar 1 me 1, ndërsa nesër (e ...

Juventus publikon listën anti Ajax

Lajmi.net - 15.04.2019

Juventus dhe Ajax do ta zhvillojnë nesër (e marte) përballjen e dytë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë çerekfinale kishte përfunduar 1 me 1 në Holandë, gjersa nesër do të vendoset se ...

Gardiani i Ajax: Juventus si Reali? Ne do ndjekim filozofinë tonë

Albeu.com - 15.04.2019

Vrastar në shtëpinë e Real Madrid , Ajax përgatitet të realizojë një tjetër mision të ngjashëm, tashmë në kështjellën e Juventus . Pikërisht në vigjilje të sfidës së dytë ndaj bardhezinjve, e ...

Trajneri Ajax: Ronaldon do ta trajtojmë si çdo futbollist tjetër

Albeu.com - 15.04.2019

Pas barazimit të shkëlqyer 1-1 ndaj Juventus në ndeshjen e parë të luajtur në "Johan Cruyff Arena", trajneri i Juventus , Erik ten Hag ka folur në konferencën për mediat, mbi atë që pritet të ...

Allegri jep sinjale se Juventusi mund të luajë me disa ndryshime kundër Ajaxit

Gazeta Express - 15.04.2019

Në prag të Champions League, para ndeshjes Juventus – Ajax, ka folur trajneri i “Zonjës së Vjetër”, Massimiliano Allegri. Ai ka prezantuar ndeshjen që pritet të luhet në skenën më elitare të ...

Juventusi pa dy titullarë përballë Ajax-it

Albeu.com - 15.04.2019

Juventusit do i duhet të bëjë edhe në ndeshjen e dytë çerekfinale të Champions League pa kapitenin e saj. Chellini është larguar ditën e sotme nga qendra stërvitore për t’iu nënshtruar ekzaminimeve ...

“S’kemi asnjë plan special për Ronaldon, do ta trajtojmë si çdo futbollist tjetër”

Gazeta Express - 15.04.2019

Erik ten Hag thotë se s’do të bëjë asnjë taktikë speciale për ta ndalur Ronaldon. Ekipi do të zbresë në Torino për të luajtur futboll ashtu siç bën ndaj çdo kundërshtari.

Lajm fantastik për Juventusin para ndeshjes me Ajaxin

Almakos - 15.04.2019

Juventus është duke u përgatitur për ndeshjen e dytë ndaj Ajaxit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë përfundoi 1 me 1, gjersa Juvetnus do ta kërkojë kalimin në gjysmëfinale të Ligës së ...

Mourinho "godet" në deklaratën e tij: Nuk habitem që këto skuadra të s?kualifikohen

Albeu.com - 15.04.2019

Jose Mourinho u vu në qendër të vëmendjes kur tha se Juventus ka të gjitha shanset për të ërë përmbysjen e madhe ndaj Atletico Madrid dhe ashtu ndodhi.

Juventusi publikon skuadrën për Ajaxin, mungon edhe Mandzukic

Telegrafi - 15.04.2019

Mario Mandzukic dhe Giorgio Chiellini nuk do të jenë në skuadrën e Juventusit për përballjen me Ajaxin të martën në Ligën e Kampionëve. Ndeshja e parë ishte mbyllur 1-1 në Amsterdam, ndërsa në ...

Chiellini do t’i mungojë Juventusit për ndeshjen me Ajaxin

Telegrafi - 15.04.2019

Giorgio Chiellini pritet që të mungojë ndaj Ajaxit në ndeshjen e dytë të Ligës së Kampionëve, pasi sot nuk ka stërvitur me skuadër. Chiellini i bashkohet Mattia Perinit dhe Martin Caceresit, duke ...

‘Feston Ajaxi’, Juve nuk do të mund të llogarisë në Chiellinin

Lajmi.net - 15.04.2019

Trajneri i Juventus, Massimiliano Allegri, duket se nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Giorgio Chiellini, për ndeshjen ndaj Ajax Amsterdam. Në ‘Allianz Stadium’, Juventus do të jetë nikoqir i ...

De Jong kthehet në kohë për Juventusin, përfshihet në listën e Ten Hag

Lajmi.net - 15.04.2019

Skuadra e Ajax Amsterdam ka mësuar një lajm shumë të mirë në prag të ndeshjes së kthimit ndaj Juventus. Skuadra nga Amsterdami do të udhëtojë drejt Torinos, për ta luajtur ndeshjen e dytë ...

Chiellini në dyshim

Koha.net - 15.04.2019

Mbrojtësi mund ta humbë ndeshjen kthyese ndaj Ajaxit Kapiteni i Juventusit, Giorgio Chiellini, mund ta humbasë edhe ndeshjen e dytë çerekfinale ndaj Ajaxit në Champions League.

Chiellini mbanë në ankth Allegrin

Botasot - 15.04.2019

Mbrojtësi italian është në dyshim për ndeshjen e nesërme ndaj Ajaxit. Juventusi do të presë nesër Ajaxin në ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve.

Sfida e kthimit ndaj Ajaxit, Juventus humb një tjetër yll të skuadrës

SOT - 14.04.2019

Situatë aspak e këndshme për Juventusin, në prag të duelit të kthimit në çerekfinalen e UEFA Champions League ndaj Ajaxit. Mattia Perin do të jetë mungesa e madhe e bardhezinjve, i cili i bashkohet ...

Optimizëm në shtëpinë e “Zonjës”, Allegri rikuperon pjesët!

BalkanWeb - 14.04.2019

Nuk ka kohë për të kthyer kokën pas, blofi kundër Spal nuk është një dramë, fundja titulli në Serie A është një çështje e mbyllur, e gjithë vëmendja e Juves është e përqendruar tek sfida kundër Ajax.

Ylli i Juventusit do të mungojë ndaj Ajaxit

Botasot - 14.04.2019

Portieri i Juventusit, Mattia Perin do të mbetet jashtë skuadrës për ndeshjen me Ajaxin, ndërsa Giorgio Chiellini dhe Emre Can janë duke u rikuperuar dhe mund të ftohen nga Max Allegri.

Ky është plani i Ajaxit për ta ndalur Ronaldon

Almakos - 15.04.2019

Ajaxi do ta zhvillojë nesër (e marte) ndeshje e dytë ndaj Juevtnusit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ajax dhe Juventus barazuan në ndeshjen e parë 1 me 1 në kuadër të çerekfinales së Ligës së ...

Lajm fenomenal për Ajaxin para ndeshjes me Juventusin

Lajmi.net - 15.04.2019

Ajax ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes kthyese ndaj Juventusit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë në mes të Ajaxit dhe Juventusit kishte përfunduar 1 me 1, ndërsa nesër (e ...

Juventus publikon listën anti Ajax

Almakos - 15.04.2019

Juventus dhe Ajax do ta zhvillojnë nesër (e marte) përballjen e dytë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë çerekfinale kishte përfunduar 1 me 1 në Holandë, gjersa nesër do të vendoset se ...

Allegri: Duhet të bëjmë më mirë se në ndeshjen e parë

Albeu.com - 15.04.2019

Në prag të Champions League , para ndeshjes Juventus – Ajax, ka folur trajneri i "Zonjës së Vjetër", Massimiliano Allegri. Ai ka prezantuar ndeshjen që pritet të luhet në skenën më elitare të ...

“S’kemi asnjë plan special për Ronaldon, do ta trajtojmë si çdo futbollist tjetër”

Tetova Sot - 15.04.2019

Erik ten Hag thotë se s’do të bëjë asnjë taktikë speciale për ta ndalur Ronaldon. Ekipi do të zbresë në Torino për të luajtur futboll ashtu siç bën ndaj çdo kundërshtari.

Lajm fantastik për Juventusin para ndeshjes me Ajaxin

Lajmi.net - 15.04.2019

Juventus është duke u përgatitur për ndeshjen e dytë ndaj Ajaxit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë përfundoi 1 me 1, gjersa Juvetnus do ta kërkojë kalimin në gjysmëfinale të Ligës së ...

‘Feston Ajaxi’, Juve nuk do të mund të llogarisë në Chiellinin

Almakos - 15.04.2019

Trajneri i Juventus, Massimiliano Allegri, duket se nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Giorgio Chiellini, për ndeshjen ndaj Ajax Amsterdam. Në ‘Allianz Stadium’, Juventus do të jetë nikoqir i ...

De Jong kthehet në kohë për Juventusin, përfshihet në listën e Ten Hag

Almakos - 15.04.2019

Skuadra e Ajax Amsterdam ka mësuar një lajm shumë të mirë në prag të ndeshjes së kthimit ndaj Juventus. Skuadra nga Amsterdami do të udhëtojë drejt Torinos, për ta luajtur ndeshjen e dytë ...

Optimizëm në shtëpinë e “Zonjës”, Allegri rikuperon pjesët!

Medial - 14.04.2019

Nuk ka kohë për të kthyer kokën pas, blofi kundër Spal nuk është një dramë, fundja titulli në Serie A është një çështje e mbyllur, e gjithë vëmendja e Juves është e përqendruar tek sfida kundër Ajax.

Ky është plani i Ajaxit për ta ndalur Ronaldon

Medial - 15.04.2019

Ajaxi do ta zhvillojë nesër (e marte) ndeshje e dytë ndaj Juevtnusit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ajax dhe Juventus barazuan në ndeshjen e parë 1 me 1 në kuadër të çerekfinales së Ligës së ...

Ajaksi merr një lajm të mirë para ndeshjes sonte me Juventusin

InfoSport - 16.04.2019

Skuadra holandeze e Ajaksit ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes kthyese ndaj Juventusit në kuadër të ndeshjeve çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Allegri jep sinjale se Juventusi mund të luajë me disa ndryshime kundër Ajaxit

Tetova Sot - 15.04.2019

Në prag të Champions League, para ndeshjes Juventus – Ajax, ka folur trajneri i “Zonjës së Vjetër”, Massimiliano Allegri. Ai ka prezantuar ndeshjen që pritet të luhet në skenën më elitare të ...

Ajaks:“Asnjë plan special për Ronaldon është si çdo futbollist tjetër”

Java News - 15.04.2019

Erik ten Hag thotë se s’do të bëjë asnjë taktikë speciale për ta ndalur Ronaldon. Ekipi do të zbresë në Torino për të luajtur futboll ashtu siç bën ndaj çdo kundërshtari.

De Jong kthehet në kohë për Juventusin, përfshihet në listën e Ten Hag

Medial - 16.04.2019

Skuadra e Ajax Amsterdam ka mësuar një lajm shumë të mirë në prag të ndeshjes së kthimit ndaj Juventus. Skuadra nga Amsterdami do të udhëtojë drejt Torinos, për ta luajtur ndeshjen e dytë ...

Ajaks – Juve, si do ndalet Ronaldo? Ja çfarë thotë trajneri i holandezëve

InfoSport - 16.04.2019

Ajaksi sonte do ta zhvillojë ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Jueventusit. Ndeshja e parë në Holandë ishte mbyllur me barazimin 1:1, teksa sonte në Torino këto dy skuadra do të ...