TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident në rrugën Levan-Tepelenë, një i vdekur dhe dy të lënduar

Telegrafi - 15.05.2019

Dy shtetasit e dëmtuar janë: T.H, 32 vjeç, banues në Tiranë dhe E.C, 35 vjeç, banues në Tiranë. Shtetasi që ndërroi jetë është shtetasi Shkelqim Bregu 58 vjeç, banues në ...

Aksidenti në Fier, identifikohet viktima dhe të plagosurit(Emrat)

BalkanWeb - 15.05.2019

FIER Një aksident automobilistik ndodhi sot në aksin rrugor Levan – Tepelenë në afërsi të Fierit. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i automjetit ka ndërruar jetë në vend, ndërsa dy persona të tjerë u ...

Aksidenti në Levan-Tepelenë/ Identifikohen viktima dhe të plagosurit

Mapo - 15.05.2019

Janë identifikuar personat të cilët u përshinë në aksidentin e rëndë të ndodhur ditën e sotme në aksin Levan-Tepelenë, ku një person humbi jetën dhe dy të tjerë u plagosën.

Aksident në Levan-Tepelenë, një person humb jetën, dy pasagjerët në spital

LajmiFundit - 15.05.2019

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrigën Levan-Tepelenë me pasojë humbjen e jetës së një personi. Policia tha se sot rreth orës 15:10, në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur ...

Aksident në aksin Levan – Tepelenë, 1 viktimë nga përplasja e dy makinave

Java News - 15.05.2019

Një aksident automobilistik ndodhi sot në aksin rrugor Levan – Tepelenë në afërsi të Fierit. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i automjetit ka ndërruar jetë në vend, ndërsa dy persona të tjerë u ...

Fier/ Përplasen automjetet, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur

Top Channel - 15.05.2019

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” ku janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon.

EMRAT/ Ky është viktima dhe dy të lënduarit nga aksidenti tragjik në Fier

Albeu.com - 15.05.2019

Janë zbardhur emrat e personave të lënduar në aksidentin e ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë, ndodhur në afësi të Fierit. Në këtë aksident ka humbur jetën në vend drejtuesi i automjetit si edhe ...

Aksidenti tragjik, identifikohet viktima dhe të plagosurit (Emrat)

SOT - 15.05.2019

Një aksident automobilistik ndodhi sot në aksin rrugor Levan – Tepelenë në afërsi të Fierit. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i automjetit ka ndërruar jetë në vend, ndërsa dy persona të tjerë u ...

FOTO/ Aksidenti i rëndë në Fier, 1 i vdekur 2 të plagosur

BalkanWeb - 15.05.2019

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e dy të tjerëve ka ndodhur sot në aksin rrugor Levan – Tepelenë. Policia informon se është bërë identifikimi i viktimës dhe të plagosurve: ...

Aksident në Fier, një i vdekur dhe dy të plagosur

ABC News - 15.05.2019

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit”. Një automjet tip “Benz” është përplasur me një mjet tip furgon, ku për pasojë ka ...

Dalin emrat, kush është shoferi që humbi jetën dhe dy të lënduarit

LajmiFundit - 15.05.2019

Janë zbardhur emrat e personave të lënduar në aksidentin e ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë, ndodhur në afësi të Fierit. Në këtë aksident ka humbur jetën në vend drejtuesi i automjetit si edhe ...

Aksidenti i rëndë në Tepelenë, 1 i pa jetë/ Detaje nga policia

LajmiFundit - 15.05.2019

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 2 të tjerëve ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Në vendin e quajtur ‘Gurorja e Kremenarit’ janë përplasur automjeti ...

Aksidenti i rëndë në aksin Levan- Tepelenë, kush janë viktima dhe dy të plagosurit

Gazeta Express - 15.05.2019

Janë mësuar identitetet e prsonave të përfshirë në aksidentin e rëndë të ndodhur këtë të mërkurë në aksin Levan- Tepelenë, ku drejtuesi i njëri prej automjeteve mbeti i vdekur.

Fier/ Përplasen automjetet, 1 i vdekur

Botasot - 15.05.2019

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” ku janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon.

Aksident në Levan-Tepelenë, 1 i vdekur dy të plagosur

Mapo - 15.05.2019

Një aksident i rëndë ku janë përfshirë 2 automjete ka ndodhur sot në fshatin Fratar të Mallakastrës, ku mbeti i vdekur një person. Sipas policisë, aksidenti ndodhi rreth orës 15:10, në vendin e ...

Aksident i rëndë, një i vdekur

Zeri - 15.05.2019

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” ku janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon.