TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mustafa tregon se a kanë diskutuar postin e presidentit me LVV-në

Lajmi.net - 08.11.2019

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës para mediave, tha se kryesia ka vlerësuar që grupi punues ka bërë një punë të mirë, por ai ka deklaruar se janë disa çështje të ekonomisë dhe për çështjet ...

​Mustafa tregoi se a kanë diskutuar postin e presidentit në takimet me LVV-në

Portalb - 08.11.2019

Në bisedimet që kanë me këtë parti për harmonizim të programit për një koalicion të mundshme qeverisës, Isa Mustafa tha se kanë diskutuar se cilës parti i takon propozimi për postin e presidentit, ...

Mustafa tregon se a kanë diskutuar postin e presidentit me LVV-në

Flaka - 08.11.2019

Pas mbledhjes së kryesisë së LDK-së, kreu i kësaj partie tha se janë disa pika për të cilat nuk ka pajtueshmëri të plotë me Lëvizjen Vetëvendosje. Në bisedimet që kanë me këtë parti për harmonizim të ...