TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Modeli akuzon këngëtaren e njohur për ngacmime seksuale: Më trajtoi si një prostitutë

Gazeta Tema - 14.08.2019

Josh Kloss, model dhe balerin, protagonist i videos së këngës “Teenage Dream”, të vitit 2010, thotë se është ‘poshtëruar seksualisht’ nga këngëtarja Katy Perry.

"Mi uli pantallonat në mesin e një grupi miqsh dhe…", modeli akuzon këngëtaren e famshme për ngacmim seksual

SOT - 13.08.2019

Këngëtarja e njohur Katy Perry është akuzuar për ngacmim seksual nga një model mashkull.Josh, 38 vjeç, i cili ka punuar me Katy-n për videoklipin Teenage Dream në vitin 2010, hyri në Instagram të ...

Këngëtarja e njohur akuzohet për ngacmim seksual nga një balerin

BalkanWeb - 13.08.2019

SHBA Pak ditë më patë këngtëarja e njohur, Katy Perry u akuzua për plagjiaturë. Kënga e saj ‘Dark Horse’ e 2014 është kopjuar nga ‘Joyful Noise’, një këngë e reperit Marcus ‘Flame’ Gray.

Modeli akuzon këngëtaren e famshme për ngacmim seksual

Tetova Sot - 13.08.2019

Së fundmi këngëtarja Katy Perry është përballur me akuzën shumë të rëndë, këtë herë nga një model që ka marrë pjesë në këngën e Karty “Teenage Dream”.

Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual

Telegrafi - 13.08.2019

Javë më parë, ylli botëror, Katy Perry, bashkë me labelin e saj u shpallën fajtor për kopjimin e këngës “Dark Horse”. Ndërsa tani, këngëtarja amerikane është përballur me një tjetër akuzë, kësaj ...

“Hoqi pantallonat…”/ Katy përballet me akuza për ngacmim seksual

Mapo - 13.08.2019

Këngëtarja e njohur Katy Perry po përballet së fundmi me akuzën e ngacmimit seksual. Modeli 38-vjeçar Josh Kloss ka rrëfyer përmes një postimi në “Instagram” se Perry e ka ngacmuar gjatë xhirimeve të ...

Modeli akuzon këngëtaren e famshme për ngacmim seksual

Durres Lajm - 13.08.2019

Së fundmi këngëtarja Katy Perry është përballur me akuzën shumë të rëndë, të berë nga një model që ka marrë pjesë në këngën “Teenage Dream”. Aktori dhe modeli 38-vjeçar Josh Kloss ka rrëfyer se Perry ...

Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual

Flaka - 13.08.2019

Javë më parë, ylli botëror, Katy Perry, bashkë me labelin e saj u shpallën fajtor për kopjimin e këngës “Dark Horse”. Ndërsa tani, këngëtarja amerikane është përballur me një tjetër akuzë, kësaj ...

Perry akuzohet për ngacmim seksual

Koha.net - 14.08.2019

Javë më parë, ylli botëror, Katy Perry, bashkë me labelin e saj u shpallën fajtorë për kopjimin e këngës “Dark Horse”. Ndërsa tani, këngëtarja amerikane është përballur me një tjetër akuzë, kësaj ...