TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zvicra sërish pa Shaqirin

Koha.net - 08.11.2019

Xherdan Shaqiri do t’i mungojë Përfaqësueses së Zvicrës edhe për dy ndeshjet e fundit të eliminatoreve për “Euro 2020”. Seleksionuesi i Zvicrës, Vladimir Petkoviq, të premten, ka publikuar listën e ...

Zvicra publikon listën, ftohen vetëm dy shqiptarë

Top Channel - 08.11.2019

Zvicra ka publikuar listën me futbollistët e ftuar për ndeshjet e muajit nëntor. Ata do të përballen me Gjeorgjinë më 15 nëntor, ndërsa tri ditë më vonë do të luajnë kundër Gjibraltarit.

Xhaka dhe Ajeti, të vetmit shqiptarë në listën e Zvicrës për ndeshjet e nëntorit

Gazeta Express - 08.11.2019

Trajneri i Zvicrës, Vladimir Petkovic, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës në kampanjën kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020.

Zvicra pa Shaqirin, Petkoviç fton vetëm dy shqiptarë

Botasot - 08.11.2019

Kombëtarja e Zvicrës edhe kësaj radhe do të paraqitet pa Xherdan Shaqirin por edhe pa sulmuesin Admir Mehmedi, të cilët do të mungojnë për shkak se janë të lënduar.

Zyrtare: Zvicra e ka një super-lajm për Granit Xhakën

Zeri - 08.11.2019

Përfaqësuesja e Zvicrës ka publikuar listën me futbollistët e ftuar për ndeshjet e nëntorit. “Helvetikët” do të ndeshen me Gjeorgjinë dhe Gjibraltarin më 15, përkatësisht 18 nëntor, në kuadër të ...