TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mbytet një 20-vjeçar në Durrës, dalin detajet e para

SOT - 13.06.2018

Më datë 13.06.2018, rreth orës 13:50, në Currila është mbytur në det shtetasi E.L. 20 vjeç, banues në Durrës. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ...

E rëndë në Durrës/ Një 20-vjeçar mbytet tek Currilat. Policia jep detajet e para

BalkanWeb - 13.06.2018

DURRES- Mesditën e sotme një 20-vjeçar është mbytur në det, në zonën e Currilave në Durrës për arsye ende të paqarta. Policia e qytetit bregdetar nuk dha shumë detaje, por mësohet se për ngjarjen ...

20-vjeçari mbytet në det

ABC News - 13.06.2018

Një 20-vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur në det. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Currila të Durrësit, ndërsa nuk dihen ende shkaqet. Nga të dhënat e para që ka mbledhur policia, i riu ka qenë, ...

Durrës, mbytet në det 20-vjeçari

Mapo - 13.06.2018

Një 20-vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur në det. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Currila të Durrësit ndërsa nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë.

Ngjarje e rëndë në Durrës, 20 vjeçari mbytet në det

Gazeta Express - 13.06.2018

Një tjetër ngjarje e rëndë ndodhi në qytetin e Durrësit, aty ku raportohet se një 20 vjeçar është mbytur në ...

Mbytet një 20-vjeçar në Currila

Durres Lajm - 13.06.2018

Tragjedi në Durrës, gjendet i mbytur 13-vjeçari (FOTO) Mbytet në Durrës një 22-vjeçar Një i ri 20-vjeçar ka gjetur vdekjen teksa është mbytur në det. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Currilave rreth një ...

Për plazh në Durrës, mbytet tragjikisht 20-vjeçari

Java News - 13.06.2018

Shenohet nje tjeter viktime ne plazhet shqiptare, kur nuk ka nisur ende mire sezoni i plazhit. Nje tjeter ngjarje e rende ka ndodhur sot ne mesdite ne Durrës.

Detajet/ U gjet sot i mbytur në Durrës, 12 vjeçari ishte larguar që dje nga banesa

SOT - 12.06.2018

Një fëmijë rreth 12 vjeç me inicialet L.L. është gjetur i mbytur te vaskat e peshkut mesditën e sotme në Durrës. Ai ishte zhdukur që ditën e djeshme dhe është gjetur paraditen e sotme te vaskat e ...

E rëndë në Durrës, mbytet një i ri në Currila

LajmiFundit - 13.06.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Durrës. Policia ka dhënë informacion paraprak në lidhje me këtë ngjarje. ‘Më datë 13.06.2018, rreth orës 13:50, në Currila është mbytur në det ...

Në Durrës mbytet një 20-vjeçar

Koha.net - 13.06.2018

Një 20-vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur në det. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Currila të Durrësit ndërsa nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë, transmeton tch.

E rëndë në Durrës, fëmija mbytet në një gropë uji

LajmiFundit - 12.06.2018

Një fëmijë është gjendur i pajetë nga familjarët në Shëna Vlash të Durrësit. I mituri ishte larguar nga shtëpia pa lejen e prindërve, ndërsa u gjet i pajetë në një gropë uji.

Mbytet një fëmijë në Durrës

SOT - 12.06.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shën Vlash të Durrësit, aty ku në orët e para të mëngjesit është mbytur një fëmijë i mitur. Fëmija 13 vjeçar, kishte dalë nga shtëpia ndërsa mësohet se është gjetur ...

Durrës, 12-vjeçari gjendet i mbytur

ABC News - 12.06.2018

Një fëmijë 12 vjeç u gjet i mbytur tek vaskat e peshkimit në Durrës këtë të martë. I mituri me iniciale L.L ishte larguar dje pasdite nga banesa dhe familjarët kishin nisur kërkimet.

E rëndë në Durrës/ 13-vjeçari largohet nga banesa, gjendet i mbytur në vaskat e peshkut (FOTO)

BalkanWeb - 12.06.2018

DURRES- Një djalë i mitur 13-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëm në lagjen nr.14 në Durrës, nga banorët e zonës. Mësohet se Leonardo Lica kishte humbur që prej mbrëmjes së djeshme dhe po ...

Policia e Durrësit reagon për mbytjen tragjike të minorenit te vaskat e peshkimit

Durres Lajm - 12.06.2018

Tragjedi në Durrës, gjendet i mbytur 13-vjeçari (FOTO) Policia e Durrësit ka reaguar në lidhje me ngjarjen tragjike, ku u mbyt një minoren në zonën e Kënetës.

Tragjike në Durrës, fëmija mbytet në një gropë uji

Gazeta Express - 12.06.2018

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në ...

E rëndë në Durrës, mbytet në kanal 12-vjeçari

Java News - 12.06.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një 12-vjeçar është mbytur në një kanal uji mesditën e sotme Raportohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 17 tek ish-Këneta.

Durrës, mbytet në det 20-vjeçari

Lajmi.net - 13.06.2018

Një 20-vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur në det. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Currila të Durrësit ndërsa nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë.

Tragjedi në Durrës, mbytet 13-vjeçari

Mapo - 12.06.2018

Një djalë i mitur 13-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëm në lagjen nr.14 në Durrës, nga banorët e zonës. Mësohet se 13-vjeçari Leonardo Lica kishte humbur që prej mbrëmjes së djeshme dhe ...

Gjendet një fëmijë i pajetë në vaskat e peshkimit Durrës: Prindërit e raportuan të zhdukur

Gazeta Tema - 12.06.2018

Informacionet paraprake bëjnë të ditur se i mituri, Leonardo Licaj nga ish Këneta, ishte larguar nga shtëpia pa dijeninë e familjarëve. Këta të fundit nisën kërkimet sapo vunë re mungesën e tij.

Mbytet në det 20-vjeçari në Durrës

Telegrafi - 13.06.2018

Një 20-vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur në det. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Currila të Durrësit ndërsa nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë.

E rëndë në Durrës, 13-vjeçari mbytet në vaskat e peshkut

Tetova Sot - 12.06.2018

Një djalë i mitur 13-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëm në lagjen nr.14 në Durrës, nga banorët e zonës. Mësohet se Leonardo Lica kishte humbur që prej mbrëmjes së djeshme dhe po kërkohej ...

Tragjedi në Durrës, mbytet 13 vjeçari

Portalb - 12.06.2018

Një fëmijë i moshës 13 vjeç është gjetur i pajetë në një gropë me ujë në Durrës. Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Shena Vlash. Nga të dhënat e para mësohet se fëmija është larguar nga ...

Tragjedi në Durrës, mbytet një fëmijë

Lajmi.net - 12.06.2018

Një djalë i mitur 13-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëm në lagjen nr.14 në Durrës, nga banorët e zonës. Mësohet se 13-vjeçari Leonardo Lica kishte humbur që prej mbrëmjes së djeshme dhe ...

Tragjedi në Durrës, mbytet një fëmijë

Ina - 12.06.2018

Një djalë i mitur 13-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëm në lagjen nr.14 në Durrës, nga banorët e zonës. Mësohet se 13-vjeçari Leonardo Lica kishte humbur që prej mbrëmjes së djeshme dhe ...

Tragjedi në Durrës, mbytet një fëmijë

Antpress - 12.06.2018

Një djalë i mitur 13-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëm në lagjen nr.14 në Durrës, nga banorët e zonës. Mësohet se 13-vjeçari Leonardo Lica kishte humbur që prej mbrëmjes së djeshme dhe ...