TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tuna dhe Patrisi palestër dhe puthje plot pasion

Botasot - 16.05.2019

Duket se Tuna dhe Patrisi janë tashmë një çift i konsoliduar. E jo vetëm që ndajnë bashkë një fëmijë por dy artistët kanë ditur të ndajnë me njëri-tjetrin edhe pasionet e përbashkëta.

Tuna me urimin më qesharak për burrin: Urime ditëlindja, babai më pordhac në botë

Gazeta Express - 15.05.2019

Këngëtarja Tuna Sejdiu duket se ka qenë në humor sot për të bërë një urim tepër interesant për burrin e saj, Patris Berisha Altuna Sejdiu-Tuna ka pasur një festë sot në shtëpinë e saj.

FOTO/ Tuna bën stërvitje të veçantë, veç ushtrimeve edhe puthje pasionante në palestër

Java News - 16.05.2019

Duket se Tuna dhe Patrisi janë tashmë një çift i konsoliduar. E jo vetëm që ndajnë bashkë një fëmijë por dy artistët kanë ditur të ndajnë me njëri-tjetrin edhe pasionet e përbashkëta.

Tuna dhe Patrisi palestër dhe puthje plot pasion

Tetova Sot - 16.05.2019

Duket se Tuna dhe Patrisi janë tashmë një çift i konsoliduar. E jo vetëm që ndajnë bashkë një fëmijë por dy artistët kanë ditur të ndajnë me njëri-tjetrin edhe pasionet e përbashkëta.