TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bushati flet për “skenar ogurzi”: Marrëveshja e detit “e vdekur”!

BalkanWeb - 12.07.2019

Ish-ministri i Jashtë, Ditmir Bushati, e ka cilësuar “të vdekur” marrëveshjen e detit mes Shqipërisë dhe Greqisë. Në një intervistë për emisionin “31 Minuta”, ish-ministri Bushati është shprehur se ...

INTERVISTA/ Bushati: Skenar ogurzi nëse Greqia do çonte marrëveshjen e rrëzuar të “Detit” në Parlament, procesi shkonte ...

Gazeta Tema - 12.07.2019

Greqia zhvilloi te dielën zgjedhjet e parakohshme, një proces qe prodhoi ndryshim pushteti. Ndërrimi i qeverive dhe ardhja e qendrës se djathte ne pushtet ndodh ne një situate delikate për Greqinë ne ...

Bushati: Marrëveshje më të drejtë për detin me Greqinë

Medial - 12.07.2019

TIRANË, 12 Korrik /MEDIAL/ – Ish-ministri i Jashtë, Ditmir Bushati, e ka cilësuar “të vdekur” marrëveshjen e detit mes Shqipërisë dhe Greqisë. Në një intervistë për emisionin “31 Minuta”, ...