TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Horoskopi ditor, e Martë 12 Shkurt 2019

Java News - 11.02.2019

Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite.

Horoskopi ditor, e martë 12 shkurt 2019

Portalb - 11.02.2019

Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite.

E martë e zezë, cilat janë shenjat që do kenë probleme të mëdha

LajmiFundit - 11.02.2019

Dashi-Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite.

HOROSKOPI/ Kjo ditë do të jetë jo më e mira për këtë shenjë

Albeu.com - 11.02.2019

Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje . Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite.

Horoskopi sot

Botasot - 12.02.2019

Ky është horoskopi për ditën e martë, 12 shkurt 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të ...

Horoskopi ditor, 12 Shkurt 2019

SOT - 12.02.2019

Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite.