TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Butrinti bën tatuazh me domethënie të veçantë

Lajmi.net - 08.11.2019

Butrint Imeri është emër shumë i dashur për publikun, i cili numëron disa hite, shkruan lajmi.net. Këngëtari së fundi ka bërë një tatuazh në dorë, e që është portreti i një karakteri të filmave ...

Butrinti, greko-romak! Reagon Ceka: Vlerësimi nga një kompani periferike

Top Channel - 08.11.2019

“Princ and Pearce” është kompani që ka marë përsipër planin e ri të manaxhimit të Butrinit, ku ekspertët e historisë do të jenë atë të arkeologjisë greko-romake.

Plani i ri i menaxhimit nxit akuza se Butrinti do të jepet ‘me koncesion’

Gazeta Tema - 08.11.2019

Prezantimi i draftit të Planit të Integruar të Menaxhimit të Butrintit ka nxitur reagime në komunitetin e ekspertëve të trashëgimisë kulturore se parku arkeologjik do t’i jepet nëpërmjet një skeme ...

Butrint Imeri jep lajmin e gëzueshëm

Lajmi.net - 08.11.2019

Butrint Imeri bëri të ditur se shumë shpejt pritet të sjell një këngën të re, shkruan lajmi.net. Si duket së pari këngëtari do lansoj projektin në platformën e Spotify, pasi që në postimin e bërë në ...

Butrint Imeri ‘takon’ Rihannën

Alsat - 07.11.2019

Butrint Imeri së fundmi ka takuar këngëtaren e famshme – Rihanna. Por jo të vërtetën, ai e pa atë në figurën e saj prej dylli dhe këtë e dëshmoi përmes disa videove në llogarinë e tij në Instagram.

Butrinti, greko-romak! Reagon Ceka: Vlerësimi nga një kompani periferike

Botasot - 08.11.2019

“Princ and Pearce” është kompani që ka marë përsipër planin e ri të manaxhimit të Butrinit, ku ekspertët e historisë do të jenë atë të arkeologjisë greko-romake.

Butrinti bën tatuazh me domethënie të veçantë

Botasot - 08.11.2019

Butrint Imeri ka bërë një tatuazh në trup. Butrint Imeri është emër shumë i dashur për publikun, i cili numëron disa hite. Këngëtari së fundi ka bërë një tatuazh në dorë, e që është portreti i një ...