TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ismaili: Grupi i Kasamit ka tradhëtuar parimet e BESËS, Kahremani është shpresa për politikën shqiptare në Maqedoni

Zhurnal - 13.01.2018

Ismaili: Grupi i Kasamit ka tradhëtuar parimet e BESËS, Kahremani është shpresa për politikën shqiptare në Maqedoni Shkup, 13 janar - Profesori universitar Adnan Ismaili, i cili për një kohë të gjatë ...

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror

Alsat - 13.01.2018

I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin Kahremani.

Nuk është humbje kur mbetesh pa postë, por kur mbetesh pa fytyrë!

Almakos - 13.01.2018

Almakos: Koment Partitë shqiptare dhe shqiptarët kanë protestua përpara godinës së qeverisë, përpara parlamentit, përpara selive partiake, përpara gjykatave…, por kurrë nuk ka ndodhur absurdi dhe ...

Besatarët protestuan para shtëpisë së deputetit Karemani, kërkojnë ta ndryshojë mbiemrin!!! (VIDEO)

Ina - 13.01.2018

Dega e Lëvizjes Besa në Tetovë ka zhvilluar një protestë përpara shtëpisë së deputetit Nexhbedin Karemani. Aktivistët e kësaj partie në duar mbanin pankarta ku i kërkonin deputetit që ta ndryshojë ...

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror

Almakos - 13.01.2018

13 Janar I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin ...

Lëvizja BESA: Vazhdojnë kërcënimet për jetën e Dr. Kahremanit

Idividi - 12.01.2018

Shkup, 12 janar 2018 (MIA) - Lëvizja Besa sot përmes kumtesës njoftoi se po vazhdojnë kërcënimet për jetën e u.d kryetarit të partisë, Nexhbedin Kahremani, dhe për familjarët e tij.

Tetovë, protesta para ambulancës së Kahremanit

Alsat - 12.01.2018

Përkrahësit e Bilall Kasamit të njohur si ”krahu i Tetovës”, kanë protestuar pasditen e sotme përpara ordinancës së deputetit të kësaj partie, Nexhbedin Karemanit.

Protestë të aktivistëve të Lëvizjes Besa para shtëpisë së Kahremanit, kërkohet dorëheqja e tij (FOTO/VIDEO)

Ina - 12.01.2018

Sot para shtëpisë, gjegjësisht para ordinancës së deputetit Nexhbedin Kahremani nga radhët e Lëvizjes Besa, është protestuar në mënyrë paqësore nga aktivistë të revoltuar të së njëjtës Lëvizje, me ...

Protesta para banesës së kryetarit të Lëvizjes BESA, Nexhbedin Kahremani, policia ruan ndërtesën (Video)

Lajm - 12.01.2018

Dhjetëra qytetarë janë tubuar para banesës së deputetit dhe kryetarit të Lëvizjes Besa të zgjedhur në kuvendin e mbajtur në Shkup, Nexhbedin Kahremani, duke protestuar dhe duke kërkuar që të dorëzojë ...

Lëvizja Besa: Vazhdojnë kërcënimet për jetën e Dr. Kahremanit

Alsat - 12.01.2018

Vazhdojnë kërcënimet për jetën e u.d Kryetarit të Lëvizjes Besa, Nexhbedin Kahremani, dhe për familjarët e tij, njoftuan sot nga kjo parti. Në kumunikatën e Lëvizjes Besa thuhet se një grup njerëzish ...

Lëvizja BESA: Vazhdojnë kërcënimet për jetën e Dr. Kahremanit

Shqipmedia - 12.01.2018

Ashtu siç paralajmëroi vetë para ca ditëve u.d. Kryetar i Lëvizjes BESA, Dr. Nexhbedin Kahremani, se ka kërcënime serioze për jetën e tij dhe të familjarëve të tij, sot ka informacione se një grup i ...

Kasami i "shkel" syrin Zaevit pas sherrit tek BESA, pritet hyrja në qeveri

Albeu.com - 12.01.2018

Bilall Kasami , kryetar i lëvizjes Besa , mbrëmë ishte i ftuar në emisionin "Top tema" në televizionin Telmadeklaroi se partia do t’i përkrahë të gjitha intervenimet reformiste të Qeverisë për ...

Konflikti tek BESA, Zeka mbështet grupin që shkarkoi Bilall Kasamin

Albeu.com - 12.01.2018

Pasi humbi garën në komunën e Çairit përballë kandidatit të BDI-së, për të cilën u fajësuan edhe sabotatorë të brendshëm të partisë, Zekerija Ibrahimi dha dorëheqjen pak ditë më parë nga të qënit ...

Ja me kë rreshtohen besatarët e Gostivarit

Flaka - 12.01.2018

Talat Fetai, Emrli Asani dhe disa themelues të tjerë të Lëvizjes Besa në Gostivar, qëndrojnë pas vendimit të këshillit partiak, si organ më i lartë, dhe si anëtarë të saj, të njëjtin kanë votuar për ...

A po bën Zejdi petulla për vete

Flaka - 11.01.2018

Zejdi i Lëvizjes Besa sonte ka qëndruar në Takim me degën e Gostivarit siç thuhet në një postim të kryetarit të Degës së Gostivarit, Lëvizja Besa dega Gostivar përkrah vendimin e këshillit qendror si ...

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror

Zhurnal - 13.01.2018

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror Shkup, 13 janar - I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit ...

Tetovë, protesta para ambulancës së Kahremanit

Almakos - 12.01.2018

12 Janar Përkrahësit e Bilall Kasamit të njohur si ”krahu i Tetovës”, kanë protestuar pasditen e sotme përpara ordinancës së deputetit të kësaj partie, Nexhbedin Karemanit.

Lëvizja Besa: Vazhdojnë kërcënimet për jetën e Kahremanit

Almakos - 12.01.2018

Vazhdojnë kërcënimet për jetën e u.d Kryetarit të Lëvizjes Besa, Nexhbedin Kahremani, dhe për familjarët e tij, njoftuan sot nga kjo parti. Në kumunikatën e Lëvizjes Besa thuhet se një grup njerëzish ...

Lëvizja BESA: të mobilizohet policia, do të sulmohet ambulanca e Karemanit (VIDEO)

Portalb - 12.01.2018

Nga partia Lëvizja BESA në një kumtesë të dërguar për media njoftojnë se ka informacione se do të sulmohet ambulanca e ushtruesit të detyrës së liderit të partisë së tyre, Nexhbedin Karemanit dhe për ...

Kasami: Une jam kryetar i Lëvizjes Besa

Idividi - 12.01.2018

Shkup, 11 janar 2018 (MIA) - Bilall Kasami, kryetar i lëvizjes Besa, sonte deklaroi se partia do t'i përkrahë të gjitha intervenimet reformiste të Qeverisë për anëtarësim në NATO dhe fillimin e ...

Zejdi në aksion, ja kë takoi në Gostivar?

Ina - 12.01.2018

Zejd Rexhepi i Lëvizjes Besa sonte ka qëndruar në takim me degën e Gostivarit siç thuhet në një postim të kryetarit të degës së kësaj partie në Gostivar.

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror

Shqipmedia - 13.01.2018

I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin Kahremani.

Tetovë, protesta para ambulancës së Kahremanit

Zhurnal - 12.01.2018

Tetovë, protesta para ambulancës së Kahremanit Tetovë, 12 janar - Përkrahësit e Bilall Kasamit të njohur si ”krahu i Tetovës”, kanë protestuar pasditen e sotme përpara ordinancës së deputetit të ...

Lëvizja Besa: Vazhdojnë kërcënimet për jetën e Dr. Kahremanit

Flaka - 12.01.2018

Vazhdojnë kërcënimet për jetën e u.d Kryetarit të Lëvizjes Besa, Nexhbedin Kahremani, dhe për familjarët e tij, njoftuan sot nga kjo parti. Në kumunikatën e Lëvizjes Besa thuhet se një grup njerëzish ...

Vlon nga policia në Tetovë, sulmohet selia e Lëvizjes Besa dhe ordinanca e Nexhbedin Kahremanit (Foto)

Lajm - 12.01.2018

Numër i madh i forcave policore ndodhen para ordinancës së kryetarit të Lëvizjes BESA dhe selisë të kêsaj partie, pasi persona të paidentifikuar kanë tentuar ti thyejnë të njëjtat thonë nga Lëvizja ...

Kasami: Unë jam kryetar i Lëvizjes BESA

Ina - 12.01.2018

Bilall Kasami, kryetar i lëvizjes Besa, mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “Top tema” në televizionin Telmadeklaroi se partia do t’i përkrahë të gjitha intervenimet reformiste të Qeverisë për ...

Këto janë zhvillimet më të fundit në Lëvizjen Besa

Albeu.com - 13.01.2018

I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin Kahremani .

Lëvizja Besa: Vazhdojnë kërcënimet për jetën e Kahremanit

Ina - 12.01.2018

Vazhdojnë kërcënimet për jetën e u.d Kryetarit të Lëvizjes Besa, Nexhbedin Kahremani, dhe për familjarët e tij, njoftuan sot nga kjo parti. Në kumunikatën e Lëvizjes Besa thuhet se një grup njerëzish ...

Sulmohet selia e Lëvizjes Besa dhe ordinanca e Kahremanit në Tetovë?!

Ina - 12.01.2018

Numër i madh i forcave policore ndodhen para ordinancës së kryetarit të Lëvizjes BESA dhe selisë të kêsaj partie, pasi persona të paidentifikuar kanë tentuar ti thyejnë të njëjtat thonë nga Lëvizja ...

Kasami: Unë jam kryetar i Lëvizjes BESA

Lajm - 12.01.2018

Bilall Kasami, kryetar i lëvizjes Besa, mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “Top tema” në televizionin Telma deklaroi se partia do t’i përkrahë të gjitha intervenimet reformiste të Qeverisë për ...

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror

Portalb - 13.01.2018

I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin Kahremani.

Lëvizja Besa: Vazhdojnë kërcënimet për jetën e Kahremanit

Lajm - 12.01.2018

Vazhdojnë kërcënimet për jetën e u.d Kryetarit të Lëvizjes Besa, Nexhbedin Kahremani, dhe për familjarët e tij, njoftuan sot nga kjo parti. Në kumunikatën e Lëvizjes Besa thuhet se një grup njerëzish ...

Lëvizja Besa, ndërhyjnë forcat e rendit

Flaka - 12.01.2018

Numër i madh i forcave policore ndodhen para ordinancës së kryetarit të Lëvizjes Besa dhe selisë të kêsaj partie, pasi persona të paidentifikuar kanë tentuar ti thyejnë të njëjtat thonë nga Lëvizja ...

Kasami: Unë jam kryetar i Lëvizjes BESA

Alb Portali - 12.01.2018

Loading... Bilall Kasami, kryetar i lëvizjes Besa, mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “Top tema” në televizionin Telmadeklaroi se partia do t’i përkrahë të gjitha intervenimet reformiste të Qeverisë ...

Kush do t’i fitojë vulat e Lëvizjes BESA?

Ina - 13.01.2018

I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin Kahremani.

Lëvizja Besa: Vazhdojnë kërcënimet për jetën e Dr. Kahremanit

Zhurnal - 12.01.2018

Lëvizja Besa: Vazhdojnë kërcënimet për jetën e Dr. Kahremanit Shkup, 12 janar - Vazhdojnë kërcënimet për jetën e u.d Kryetarit të Lëvizjes Besa, Nexhbedin Kahremani, dhe për familjarët e tij, ...

Sulmohet selia e Lëvizjes Besa dhe ordinanca e Nexhbedin Kahrimanit? (FOTO/VIDEO)

Antpress - 12.01.2018

Numër i madh i forcave policore ndodhen para ordinancës së kryetarit të Lëvizjes BESA dhe selisë të kêsaj partie, pasi persona të paidentifikuar kanë tentuar ti thyejnë të njëjtat thonë nga Lëvizja ...

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror

Telegrafi - 13.01.2018

I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin Kahremani.

Sulmohet selia e Lëvizjes Besa dhe ordinanca e Nexhbedin Kahrimanit? (FOTO/VIDEO)

Alb Portali - 12.01.2018

Loading... Numër i madh i forcave policore ndodhen para ordinancës së kryetarit të Lëvizjes BESA dhe selisë të kêsaj partie, pasi persona të paidentifikuar kanë tentuar ti thyejnë të njëjtat thonë ...

Kërkesa e Besës s’ka arritur në Regjistrin Qendror

Flaka - 13.01.2018

I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin e emrit të kryetarit të partisë, nga Bilall Kasami në Nexhbedin Kahremani.