TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kryeministri Haradinaj viziton Nexhmie Pagarushën pas lirimit nga spitali

Medial - 11.07.2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e ka vizituar Nexhmie Pagarushën pasi ajo është liruar nga spitali, ku ishte shtrirë pas disa lëndimeve që i kishte marrë në një aksident në shtëpi.

Haradinaj bashkë me Anitën vizitojnë Nexhmije Pagarushen pas daljes nga spitali

Lajmi.net - 11.07.2018

Kryeministri Ramush Haradinaj pas kthimit nga Samiti në Londër, ka vizituar ikonën e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarushën, në banesën e saj. Kryeminstri dhe bashkëshortja e tij, ka shkuar për ...

Haradinaj dhe bashkëshortja e tij vizitojnë në spital Nexhmije Pagarushën (Foto)

SOT - 11.07.2018

Gjatë natës së kaluar është raportuar se ikona e muzikës shqiptarë Nexhmija Pagarushës i është përkeqësuar gjendja shëndetësore. Nexhmije Pagarusha u dërgua në emergjencën e QKUK-së, ku edhe i është ...

Haradinaj vizitoi Nexhmije Pagarushën

Koha.net - 11.07.2018

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar sot në shtëpinë e saj këngëtaren Nexhmije Pagarusha, transmeton Koha.net. Për këtë vizitë Haradinaj ka njoftuar në Facebook: Janë disa njerëz që ...

Haradinaj viziton Nexhmije Pagarushen pas daljes nga spitali

Gazeta Express - 11.07.2018

Kryeministri Ramush Haradinaj pas kthimit nga Samiti në Londër, ka vizituar ikonën e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarushën, në banesën e ...

Nexhmije Pagarusha del nga spitali

Koha.net - 11.07.2018

Këngëtarja e madhe shqiptare, Nexhmije Pagarusha, është liruar nga spitali, pas një aksidenti që kishte pasur mbrëmë në shtëpi. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të saj përmes rrjeteve sociale.

Ministri publikon foton e Nexhmije Pagarushës në spital, tregon për gjendjen e saj shëndetësore

Gazeta Express - 11.07.2018

Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit Kujtim Gashi e ka vizituar sot në spital Nexhmije ...

Publikohet fotografia e parë e Nexhmije Pagarushës në spital, kjo është gjendja shëndetësore e saj

Zeri - 11.07.2018

Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit Kujtim Gashi e ka vizituar sot bilbilin e këngës shqipe Nexhmije Pagarusha. Gashi nga vizita e tij po ashtu ka dhënë detaje në lidhje me gjendjen shëndetësoren ...

Nexhmije Pagarusha shtrohet me urgjencë në spital

Gazeta Tema - 11.07.2018

Këngëtarja e njohur Nexhmije Pagarusha ka shfaqur probleme me gjendjen shëndetësore. 85 vjeçarja është transportuar me urgjencë në spital ku po kurohet.

Ortopedi i QKUK’së tregon gjendjen shëndetësore të Nexhmije Pagarushës

Gazeta Express - 11.07.2018

Mbrëmë vonë, ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar urgjent në Emergjencën e Qendrës Klinike Universitare të ...

Pas lëndimeve të marra në banesën e saj, kjo është gjendja e Nexhmije Pagarushës

Lajmi.net - 11.07.2018

Ikona e muzikës shqiptare ose siç publiku e njeh më së miri ‘Bilbili i Kosovës’, Nexhmije Pagarusha, mbrëmë është dërguar në QKUK për shkak të disa lëndimeve që ka pësuar në banesën e saj.

Milaim Zeka e viziton Nexhmije Pagarushën në spital, tregon gjendjen e saj shëndetësore

Botasot - 11.07.2018

Deputeti i NISMA-s Socialdemokrate, Milaim Zeka, njëheri dhe mik i këngëtares Nexhmije Pagarusha, ka dhënë detaje për incidentin që i ka ndodhur sot në orët e vona kësaj të fundit.

Nexhmije Pagarusha dërgohet me emergjencë në spital, detaje mbi gjendjen e saj

LajmiFundit - 10.07.2018

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, në ...

Nexhmie Pagarusha dërgohet në emergjencë

Lajmi.net - 10.07.2018

Këngëtarja, Nexhmie Pagarusha, ka kërkuar ndihmë mjekësore si pasojë e disa lëndimeve që ka marrë në shtëpi Zëdhënësi i QKUK, Shpend Fazliu i ka thënë KALLXO.com se e njëjta është jashtë rrezikut për ...

Nexhmije Pagarusha me urgjencë në spital

SOT - 10.07.2018

Biblbili i këngës shqipe, Nexhmije Pagarusha është dërguar mbrëmjen e sotme me urgjencë në drejtim të spitalit të Prishtinës. Sipas informacioneve, Pagarusha tashmë 85 vjeçare ka marrë disa lëndime ...

Këngëtares nga Kosova i përkeqësohet gjendja, dërgohet në Emergjencë

Zeri - 10.07.2018

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencë të QKUK-së. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, nga ku e kanë dërguar për trajtim.

Nexhmije Pagarusha dërgohet me urgjencë në spital, konfirmohet gjendja e saj jashtë rrezikut për jetë

Telegrafi - 10.07.2018

Këngëtarja e njohur Nexhmije Pagarusha, është dërguar me urgjencë natën e sotme në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Ekipe të ambulancës janë parë tek banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, në ...

Nexhmije Pagarushës i përkeqësohet gjendja, dërgohet në Emergjencë

Gazeta Express - 10.07.2018

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, në ...

Haradinaj së bashku me bashkëshorten vizitojnë ‘bilbilin e Kosovës’

Zeri - 11.07.2018

Kreu i ekzekutivit, Ramush Haradinaj, i shoqëruar me bashkëshorten e tij, Anitën, sot kanë vizituar në banesën e saj, Nexhmije Pagarushën, shkruan “Zeri.info”.

Nexhmije Pagarusha del nga spitali

Lajmi.net - 11.07.2018

Këngëtarja e madhe shqiptare, Nexhmije Pagarusha, është liruar nga spitali, pas një aksidenti që kishte pasur mbrëmë në shtëpi. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të saj përmes rrjeteve sociale.

Ministri Gashi viziton këngëtaren Nexhmije Pagarusha në spital

Lajmi.net - 11.07.2018

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar në spital, bilbilin e gjuhës shqipe, këngëtaren Nexhmije Pagarusha pas aksidentit të pësuar në banesën e saj.

Ja si është sot gjendja shëndetësore e Nexhmije Pagarushës

Ina - 11.07.2018

Ikona e muzikës shqiptare ose siç publiku e njeh më së miri ‘Bilbili i Kosovës’, Nexhmije Pagarusha, mbrëmë është dërguar në QKUK për shkak të disa lëndimeve që ka pësuar në banesën e saj.

Milaim Zeka e viziton Nexhmije Pagarushën në spital, tregon gjendjen e saj shëndetësore

Lajmi.net - 11.07.2018

Deputeti i NISMA-s Socialdemokrate, Milaim Zeka, njëheri dhe mik i këngëtares Nexhmije Pagarusha, ka dhënë detaje për incidentin që i ka ndodhur sot në orët e vona kësaj të fundit.

Nexhmije Pagarushës i përkeqësohet gjendja, dërgohet në Emergjencë

Tetova Sot - 10.07.2018

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencë të QKUK-së. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, nga ku e kanë dërguar për trajtim.

Këngëtarja e njohur shqiptare dërgohet me urgjencë në spital

Durres Lajm - 10.07.2018

Këngëtarja e njohur, Nexhmije Pagarusha, është dërguar me urgjencë natën e sotme në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Ekipe të ambulancës janë parë tek banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, në ...

Haradinaj viziton Nexhmije Pagarushën, flet për gjendjen e saj shëndetësore

Botasot - 11.07.2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj së bashku me bashkëshorten e tij Anitën kanë vizituar ikona e këngës shqipe, Nexhmije Pagarusha, pasi që i është ishte shtruar në spital.

Gjendja shëndetësore e Nexhmije Pagarushës është stabile

Botasot - 11.07.2018

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar në spital, këngëtaren Nexhmije Pagarusha pas aksidentit të pësuar në banesën e saj.

Milaim Zeka viziton Nexhmije Pagarushën në QKUK

Zeri - 11.07.2018

Deputeti nga radhët e Partisë Socialdemokrate, Milazim Zeka e ka vizituar mbrëmë këngëtaren, Nexhmije Pagarusha në Qendren Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), e cila ishte shtruar atje për shkak ...

Nexhmije Pagarushës i përkeqësohet gjendja, dërgohet në Emergjencë

Botasot - 10.07.2018

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencë të QKUK-së. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, nga ku e kanë dërguar për trajtim.

Nexhmije Pagarusha shtrohet me urgjencë në spital

SOT - 11.07.2018

Këngëtarja e njohur Nexhmije Pagarusha, është dërguar me urgjencë natën e mbrëmshme në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Ekipe të ambulancës janë parë pranë shtëpisë së saj në lagjen ...

Haradinaj e viziton Nexhmije Pagarushën

Telegrafi - 11.07.2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka vizituar në shtëpinë e saj, bilbilin e këngës shqipe, Nexhmije Pagarusha. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kreu i Qeverisë i ka thurur lëvdata ...

Ministri Gashi viziton këngëtaren Nexhmije Pagarusha në spital

Tetova Sot - 11.07.2018

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar në spital, bilbilin e gjuhës shqipe, këngëtaren Nexhmije Pagarusha pas aksidentit të pësuar në banesën e saj.

Milaim Zeka viziton Nexhmije Pagarushën pas lëndimit, ankohet për kushtet e rënda në QKUK

Telegrafi - 11.07.2018

Deputeti nga radhët e NISMA-s Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka vizituar së fundmi “bilbilin e muzikës shqipe”, këngëtaren Nexhmije Pagarusha. Kjo e fundit, u transportua me urgjencë dje (e mërkurë) ...

Nexhmije Pagarushës i përkeqësohet gjendja shëndetësore

Ina - 11.07.2018

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar mbrëmë në Emergjencë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, në ...

Nexhmije Pagarusha përfundon në spital, ja si është gjendja e këngëtares

BalkanWeb - 11.07.2018

Këngëtarja e njohur Nexhmije Pagarusha ka përfunduar në spital. Mësohet se ajo është dërguar gjatë natës në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Siç raportojnë mediat kosovare këngëtarja është ...

Me urgjencë drejt spitalit/ Ministri publikon foton e Nexhmije Pagarushës nga shtrati

SOT - 11.07.2018

Ministri i i Kulturës Rinisë dhe Sportit në Kosovë, Kujtim Gashi, ka vizituar ditën e sotme të madhen Nexhmije Pagarusha. Ajo është shtruar me urgjencë në spital mbrëmjen e djeshme, pas një ...

Ministri Gashi viziton këngëtaren Nexhmije Pagarusha në spital

Telegrafi - 11.07.2018

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar këngëtaren e njohur Nexhmije Pagarusha pas lëndimit të saj. Ai u informua nga afër për gjendjen shëndetësore të saj, teksa u shpreh ...

Gjendja shëndetësore e Nexhmije Pagarushës është stabile, ministri Gashi e viziton në Spital

Koha.net - 11.07.2018

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar në spital, këngëtaren Nexhmije Pagarusha pas aksidentit të pësuar në banesën e saj.

Përmirësohet gjendja shëndetësore e Nexhmije Pagarushës

Zeri - 11.07.2018

Gjendja shëndetësore e këngëtares së mirënjohur Nexhmije Pagarusha po përmirësohet gradualisht pas një aksidenti që pati të martën në banesën e saj dhe ajo po merr trajtimin mjekësor në QKUK, shkruan ...