TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ylli Rakipi: Do vijë dita të kemi avionin “Elisa Spiropali”

Gazeta Express - 08.11.2019

Një ndër diktatorët më të këqinj e ka konsideruara gazetari Ylli Rakipi kryeministrin Edi Rama. I ftuar në studion e Provokacijas të Mustafa Nanos, rakipi thekson se regjimi ku po jetojmë tani ka ...

Ylli Rakipi: Do vijë dita të kemi avionin "Elisa Spiropali"

Albeu.com - 08.11.2019

Një ndër diktatorët më të këqinj e ka konsideruara gazetari Ylli Rakipi kryeministrin Edi Rama. I ftuar në studion e Provokacijas të Mustafa Nanos, rakipi thekson se regjimi ku po jetojmë tani ka ...

Rakipi: Rama, një ndër diktatorët më të këqinj

Ina - 09.11.2019

Për gazetarin Ylli Rakipi, kryeministri Edi Rama është një nga diktatorët më të këqinj. Në një bashkëbisedim me Mustafa Nanon në “Provokacija”,ai thekson se regjimi ku po jetojmë tani ka marrë të ...

Ylli Rakipi: Rama, një ndër diktatoret më të këqinj në botë, po torturon dhe Migjenin me Lasgushin. Kryetari i opozitës ...

Gazeta Tema - 09.11.2019

Një ndër diktatorët më të këqinj e ka konsideruara gazetari Ylli Rakipi kryeministrin Edi Rama. I ftuar në emisionin “Provokacija” të Mustafa Nanos, Rakipi thekson se regjimi ku po jetojmë tani ka ...

Rakipi: Rama, një ndër diktatorët më të këqinj

Zhurnal - 09.11.2019

Për gazetarin Ylli Rakipi, kryeministri Edi Rama është një nga diktatorët më të këqinj. Në një bashkëbisedim me Mustafa Nanon në “Provokacija”,ai thekson se regjimi ku po jetojmë tani ka marrë të ...

Ylli Rakipi: Rama, një ndër diktatorët më të këqinj në botë. Kryetari i opozitës edhe mund të vritet

Java News - 09.11.2019

Një ndër diktatorët më të këqinj e ka konsideruara gazetari Ylli Rakipi kryeministrin Edi Rama. I ftuar në emisionin “Provokacija” të Mustafa Nanos, Rakipi thekson se regjimi ku po jetojmë tani ka ...