TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shkarkimi i Ilir Metës, a po zbutet LSI me PS dhe po përplaset me PD?

Gazeta Tema - 11.09.2019

Mes liderëve të koalicionit opozitar dukshëm po ka një ndasi qëndrimesh për sa i përket mënyrës së zgjidhjes së krizës politike në vend. Tashmë përplasjet më të madhe të qëndrimeve janë mes dy ...

Thellohen përplasjet, Kryemadhi del kundër Bashës dhe kërkon të shkohet në zgjedhje me Ramën kryeministër, pranon ...

SOT - 11.09.2019

Thellohen përplasjet mes Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Partisë Demokratike. Teksa kryedemokrati Lulzim Basha këmbëngul se PD nuk hyn në zgjedhje pa qeveri tranzitore dhe pa Edi Ramën ...

Kriza politike në vend/ Monika Kryemadhi bën kthesën e madhe, ‘tradhton’ Lulzim Bashën

SOT - 10.09.2019

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka thënë se Lëvizja Socialiste për Integrim është e gatshme të shkojë në zgjedhje, me ose pa Ramen Kryeministër. Sipas Kryemadhit, nëse LSI nuk do t’i kushtëzojë ...

Monika Kryemadhi: LSI në zgjedhje me ose pa Ramën kryeministër

Mapo - 10.09.2019

“Lëvizja Socialiste për Integrim (LSI) do të marrë pjesë në zgjedhjet vendore të parashikuara për t’u mbajtur më 13 tetor, me ose pa Ramën kryeministër “.

Kryemadhi tradhton Bashën dhe flirton me Ramën: Deklarata që pritet ti verë zjarrin opozitës

Albeu.com - 10.09.2019

Ndërkohë që Lulzim Basha dhe të djathtët kanë një vit që theksojnë se nuk shkojnë në asnjë lloj zgjedhjesh me Ramën kryeministër me argumentin se ai i blen ose i vjedh ato përmes krimit, ndryshe ka ...

“LSI e gatshme të shkojë në zgjedhje, me apo pa Ramën”, Kryemadhi del me mesazh të ri dhe lëshon paralajmërimin e ...

SOT - 10.09.2019

Lëvizja Socialiste për Integrim është e gatshme të shkojë në zgjedhje, me ose pa Ramën Kryeministër. Kjo është deklarata që kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi dha për News24.

A i trembet Komisionit Hetimor të ngritur për Metën? Monika Kryemadhi jep përgjigjen e papritur: Një makineri politike ...

SOT - 10.09.2019

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e pyetur nga ‘News24’ rreth komisionit hetimor që është ngritur për Presidentin Meta dha përgjigjen që nuk pritej. “Nuk më shqetëson fare kjo gjë, nuk është pjesë e ...

Mesazhi i ri i Kryemadhit: LSI e gatshme të shkojë në zgjedhje, me ose pa Ramën kryeministër

BalkanWeb - 10.09.2019

Lëvizja Socialiste për Integrim është e gatshme të shkojë në zgjedhje, me ose pa Ramen Kryeministër. Kjo është deklarata që kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi dha për News24.

Kryemadhi sfidon Bashën, i del kundër: LSI e gatshme të shkojë në zgjedhje, me ose pa Ramën kryeministër

Gazeta Tema - 10.09.2019

Lëvizja Socialiste për Integrim është e gatshme të shkojë në zgjedhje, me ose pa Ramen Kryeministër. Kjo është deklarata që kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi dha për News24.

Kujdes LSI, se do të hanë me si (y)

SOT - 10.09.2019

Revanshi që ka marrë LSI-ja, që kur ka ardhur në krye të saj Monika Kryemadhi, ngjan me një urugan në politikën shqiptare, që e kooperuar dhe me PD-në, me në krye Lulzim Bashën, ka krijuar një binom ...

Deklarata e fortë e Kryemadhit: LSI e gatshme të shkojë në zgjedhje me ose pa Edi Ramën!

Gazeta Express - 10.09.2019

Lëvizja Socialiste për Integrim është e gatshme të shkojë në zgjedhje, me ose pa Ramen Kryeministër. Kjo është deklarata që kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi dha për News24.