TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rrëfehet Elita Rudi, si ia dha flakën dhomës së saj

Lajmi.net - 15.04.2019

Elita Rudi tregon një nga momentet më të vështira. Moderatorja e njohur, Elita Rudi, ishte së fundmi e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, shkruan lajmi.net.

Elita Rudi tregon se si ia ka vënë flakën shtëpisë kur ka qenë e vogël

Telegrafi - 15.04.2019

Moderatorja e njohur Elita Rudi mbrëmjen e sotme ka qenë e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” prej ku ka rrëfyer përpara fëmijëve të panelit se kur ka qenë e vogël i ka vënë flakën shtëpisë, ...

Gjiko ulet në gjunjë, i propozon me unazë në dorë sërish Elita Rudit

Lajmi.net - 15.04.2019

Gjiko e ka befasuar Elita Rudin 'live' në emision. Vitin e kaluar, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.

Gjiko bën një superbefasi për Elitën në emision “live’

Gazeta Express - 15.04.2019

Elita Rudi ishte sonte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku fëmijët i bënë pyetje nga me të ndryshmet asaj Mirëpo, në fund të emisionit ishte Gjiko ai që surprizoi Elitën.Reperi i erdhi ...

Gjiko thotë se po rikthehet më i fortë se kurrë

Telegrafi - 15.04.2019

Reperi shqiptar javët e fundit u bë për herë të parë baba pas lindjes së djalit, Zërit. Bëhet fjalë për këngëtarin Asdren Gjikolli, i cili njihet më mirë se Gjiko, ku kanë kurorëzuar romancën me ...

Rrëfehet Elita Rudi, si ia dha flakën dhomës së saj

Almakos - 15.04.2019

Elita Rudi tregon një nga momentet më të vështira. Moderatorja e njohur, Elita Rudi, ishte së fundmi e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, shkruan lajmi.net.

Elita Rudi tregon se si ia ka vënë flakën shtëpisë kur ka qenë e vogël

Botasot - 15.04.2019

Moderatorja e njohur Elita Rudi mbrëmjen e sotme ka qenë e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” prej ku ka rrëfyer përpara fëmijëve të panelit se kur ka qenë e vogël i ka vënë flakën shtëpisë, ...

Gjiko ulet në gjunjë, i propozon me unazë në dorë sërish Elita Rudit

Almakos - 15.04.2019

Gjiko e ka befasuar Elita Rudin ‘live’ në emision. Vitin e kaluar, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.

Gjiko befason Elitën në emision "live" (FOTO LAJM)

Albeu.com - 15.04.2019

Elita Rudi ishte sonte e ftuar në emisionin "Në kurthin e Piter Pan" ku fëmijët i bënë pyetje nga me të ndryshmet asaj. Mirëpo, në fund të emisionit ishte Gjiko ai që surprizoi Elitën .Reperi i erdhi ...

Gjiko thotë se po rikthehet më i fortë se kurrë

Botasot - 15.04.2019

Reperi shqiptar javët e fundit u bë për herë të parë baba pas lindjes së djalit, Zërit. Bëhet fjalë për këngëtarin Asdren Gjikolli, i cili njihet më mirë se Gjiko, ku kanë kurorëzuar romancën me ...