TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FOTO/ Shiste produkte të skaduara, AKU gjobit CONAD me 15 milionë lekë dhe i bllokon ushqimet

Java News - 16.05.2019

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ne vijim te punes per kontrollin e cilesise dhe standarteve te produkteve qe tregtohet ne vend ka ndermarre sot disa masa shume te renda me gjobe dhe bllokim malli ndaj ...

FOTO/ Produktet jashtë afateve, AKU gjobë 1.5 mln lekë subjektit në Tiranë

Medial - 16.05.2019

TIRANË, 16 maj /MEDIAL/ – Autoriteti Kombëtar i Ushqimit vijon punën per kontrollin zyrtar të përmbushjes së kërkesave ligjore për sigurinë ushqimore nga ana e Operatorëve te Biznesit Ushqimor.

Bllokohen në kufi 762 kg produkte ushqimore të skaduara

Top Channel - 15.05.2019

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar në kufi 762 kg produkte ushqimore të skaduara. Në Pikën e Inspektimit Kufitar në Morinë, janë bllokuar 762 kg yndyrë gatimi e skaduar (majonezë, ketchup dhe ...

Majonezë dhe ketchup i skaduar, bllokohen 726 kg produkte në Morinë

Gazeta Express - 15.05.2019

762 kg produkte ushqimore të skaduara janë bllokuar në kufi nga Autoriteti Kombëtar i Ushqimit. Në Pikën e Inspektimit Kufitar në Morinë, janë bllokuar 762 kg yndyrë gatimi e skaduar (majonezë, ...

Bllokohen në kufi 762 kg produkte ushqimore të skaduara

Botasot - 15.05.2019

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar në kufi 762 kg produkte ushqimore të skaduara. Në Pikën e Inspektimit Kufitar në Morinë, janë bllokuar 762 kg yndyrë gatimi e skaduar (majonezë, ketchup dhe ...

Kapen në kufi 762 kg produkte ushqimi të skaduara, po futeshin në Shqipëri

LajmiFundit - 15.05.2019

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit njoftoi se ka bllokuar në kufi 762 kg produkte ushqimore të skaduara. Në Pikën e Inspektimit Kufitar në Morinë, janë bllokuar 762 kg yndyrë gatimi e skaduar (majonezë, ...

AKU bllokon në kufi 762 kg produkte ushqimore të skaduara (FOTO LAJM)

Albeu.com - 15.05.2019

Janë bllokuar 762 kg yndyrë gatimi e skaduar në Pikën e Inspektimit Kufitar në Morinë. Ngarkesa me këto produkte ishte nisur nga Kosova dhe pretendohej per ri-eksport në Shqipëri.

Bllokohen ushqime të skaduara, gati për t’u hedhur në tregun shqiptar

Java News - 15.05.2019

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar në kufi 762 kg produkte ushqimore të skaduara. Në Pikën e Inspektimit Kufitar në Morinë, janë bllokuar 762 kg yndyrë gatimi e skaduar (majonezë, ketchup dhe ...