TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mohojnë lidhjen? Faktet ‘tradhtojnë’ Selena Gomez dhe Niall Horan

Durres Lajm - 10.10.2019

Prej kohësh në media qarkullojnë lajme se këngëtarja e njohur Selena Gomez është në një lidhje të re me ish-anëtarin e grupit “One Direction” Niall Horan.

Selena Gomez spekulohet për një lidhje të re me Niall Horan

Telegrafi - 10.10.2019

Niall Horan dhe Selena Gomez ngjallën dyshime për një romancë mes tyre, pasi ai u pa me krahun rreth saj pas një darke në grup të enjten e kaluar. Dhe Selena Gomez së fundmi është parë duke u nisur ...

Gjërat po bëhen serioze? Selena Gomez kapet "mat" në shtëpinë e këngëtarit të njohur (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.10.2019

Prej disa ditësh, këngëtarja e njohur Selena Gomez po përflitet për një romancë të re me mikun e saj, këngëtarin Niall Horan. Pasi të gjithë menduam se këngëtarja po vuante për ish-in e saj, Justin ...

Selena Gomez publikon foto pa grim, komplimentohet për dukjen nga fansat

Telegrafi - 09.10.2019

Këngëtarja e famshme amerikane, Selena Gomez, vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer në industrinë e muzikës në botë. Gomez, e cila u bë personi i katërt më i ndjekur në Instagram me mbi 157 ...

Kështu duket Selena Gomez pa grim

Lajmi.net - 09.10.2019

Këngëtarja Selena Gomez kujdeset gjithmonë për pamjen e saj të jashtme, shkruan lajmi.net. Mirëpo ajo si duket nuk e ka fare problem që të shfaqet e pa grimuar në rrjete sociale.

Kështu duket Selena Gomez pa grim

Botasot - 09.10.2019

Selena Gomezin jemi mësuar ta shohim të grimuar. Këngëtarja Selena Gomez kujdeset gjithmonë për pamjen e saj të jashtme. Mirëpo ajo si duket nuk e ka fare problem që të shfaqet e pa grimuar në rrjete ...

Kështu duket Selena Gomez pa grim (FOTO)

Tetova Sot - 09.10.2019

Selena Gomezin jemi mësuar ta shohim të grimuar. Këngëtarja Selena Gomez kujdeset gjithmonë për pamjen e saj të jashtme. Mirëpo ajo si duket nuk e ka fare problem që të shfaqet e pa grimuar në rrjete ...