TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Spurs triumfon në ndeshjen rekord, Nuggets “shtypin” Clippers

Lajm - 11.01.2019

Sytë në Teksas, aty ku për të parën herë këtë sezon u shënuan më shumë se 300 pikë në një ndeshje. San Antonios Spurs festoi pas dy shtesave kundër Oklahoma City Thunder, në një takim që u mbyll me ...

Të gjithë po e komentojnë këtë video të realizuar nga kjo tifoze në NBA

Zeri - 11.01.2019

Sfida e basketbollit, San Antonio Spurs - Detroit Pistons e ka marrë vëmendjen e mediave për një fakt që nuk lidhet me sportin, shkruan Zëri.info. Basketbollisti i San Antonio Spurs, LaMarcus ...

NBA, Aldridge “ndriçon” San Antonion, Denver nuk ndalet!

SuperSport - 11.01.2019

Rivalitet, spektakël dhe emocione pafund në një sfidë që dukej sikur nuk do të përfundonte kurrë. San Antonio Spurs mori një fitore të madhe ndaj Oklahoma City Thunder në mbrëmjen e NBA, në një ...

NBA, Shënohen 301 pikë në një ndeshje (VIDEO)

Alsat - 11.01.2019

Kryendeshja e mbrëmjes në NBA është zhvilluar në Teksas, ndërsa në të njëjtë skuadra e San Antonios pas dy vazhdimeve me rezultatin 154-147 e mundi Oklahoman.

Spurs mposht Oklahomën me vështirësi, vendos rekordin sezonal

Zeri - 11.01.2019

Skuadra e San Antonio triumfoi 154-147 ndaj Oklahomës, një ndeshje spektakolare dhe dramatike njëkohësisht, vendosur pas 2 kohëve shtesë. Një ndeshje maratonë, ku skuadrat dhanë maksimumin në fushë, ...

Aldridge shkëlqen me 56 pikë në fitoren e Spursave ndaj Oklahomas

Koha.net - 11.01.2019

LaMarcus Aldridge realizoi hiç më pak se 56 pikë, më së shumti në karrierë, Derrick White pati paraqitje të jashtëzakonshme poashtu, me një bllokadë e një top të vjedhur në kohën e dytë shtesë, dhe ...

Spektakël në Teksas, San Antonio fiton dramën përballë Oklahomas – Aldridge shkëlqen me 56 pikë

Telegrafi - 11.01.2019

Një ndeshje spektakolare është zhvilluar në AT&T Center mes San Antonio Spurs dhe Oklahoma City Thunder. Ndeshja ka përfunduar vetëm pas vazhdimeve me fitore të San Antonios me shtatë pikë diferencë ...

14 trepikësha radhazi, rekord nga Aldridge dhe fitore e Spurs në ndeshjen kundër Oklahoma

Lajmi.net - 11.01.2019

San Antonio Spurs dhe Oklahoma City Thunder kanë zhvilluar mbrëmë një nga ndeshjet më interesante viteve të fundit. Skuadrave u nevojiten dy vazhdime nga pesë minuta për të vendosur fituesin e këtij ...

Aldridge shkëlqen në fitoren dramatike të Spurs

Botasot - 11.01.2019

Ndeshje tepër interesante është zhvilluar në AT&T Center. San Antonio Spurs mori një fitore të madhe ndaj Oklahoma City Thunder në mbrëmjen e NBA, në një ndeshje ku u shënuan plot 301 pikë dhe u ...

NBA, Shënohen 301 pikë në një ndeshje (VIDEO)

Antpress - 11.01.2019

11 Janar 2019 / 10:46 Kryendeshja e mbrëmjes në NBA është zhvilluar në Teksas, ndërsa në të njëjtë skuadra e San Antonios pas dy vazhdimeve me rezultatin 154-147 e mundi Oklahoman.

Spektakël në Teksas, San Antonio fiton dramën përballë Oklahomas – Aldridge shkëlqen me 56 pikë

Almakos - 11.01.2019

Një ndeshje spektakolare është zhvilluar në AT&T Center mes San Antonio Spurs dhe Oklahoma City Thunder. Ndeshja ka përfunduar vetëm pas vazhdimeve me fitore të San Antonios me shtatë pikë diferencë ...

14 trepikësha radhazi, rekord nga Aldridge dhe fitore e Spurs në ndeshjen kundër Oklahoma

Medial - 11.01.2019

14 trepikësha radhazi, rekord nga Aldridge dhe fitore e Spurs në ndeshjen kundër Oklahoma San Antonio Spurs dhe Oklahoma City Thunder kanë zhvilluar mbrëmë një nga ndeshjet më interesante viteve të ...