TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Andin Hoti: Qytetarët kanë frikë nga Vetëvendosje

Botasot - 11.09.2019

Andin Hoti, kandidat për deputet nga radhët e PDK, ka thënë se qytetarët ia kanë frikë Vetëvendosjes. Duke përmendur shembuj se si qytetarët kanë dashur të largohen nga Kosova nga frika që mbjellte ...

Hoti: Qytetarët kanë frikë nga Vetëvendosje

Lajmi.net - 11.09.2019

Duke përmendur shembuj se si qytetarët kanë dashur të largohen nga Kosova nga frika që mbjellte VV me protestat e dhunshme, ish-deputeti i PDK-së, ka thënë se vlerësimi i votuesve për VV-në nuk ka ...

Hoti: Qytetarët kanë frikë nga Vetëvendosje

Gazeta Express - 11.09.2019

Andin Hoti, kandidat për deputet nga radhët e PDK, ka thënë se qytetarët ia kanë frikë Vetëvendosjes. Duke përmendur shembuj se si qytetarët kanë dashur të largohen nga Kosova nga frika që mbjellte ...

Hoti: VV s’mund të flasë për korrupsion, në Prizen për pak pushtet kanë punësuar plot militantë

Lajmi.net - 11.09.2019

“E pastaj i keni shkarku zyrtarët që i keni punësu vetë’’, tha Hoti Hoti gjithashtu ka thënë se gjysma e kandidatëve që i kanë në listë, janë ish-anëtarë të Partisë Demokratike të Kosovës.

Hoti – Abrashit: VV s’mund të flasë për korrupsion e nepotizëm, shihni çka keni bërë me pak pushtet në Prizren

Botasot - 11.09.2019

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Andin Hoti sot i ka thënë se Artan Abrashit të VV’së, se gjysma e kandidatëve që i kanë në listë, janë ish-anëtarë të Partisë Demokratike të Kosovës.

Në Frontal përballet PDK dhe Vetëvendosje

Gazeta Express - 11.09.2019

Sot në emisionit Frontal janë të ftuar përfaqësuesit e Partisë Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje! Andin Hoti nga PDK dhe Artan Abrashi nga LVV do të flasin për listat e partive të tyre ...

Hoti: Qytetarët kanë frikë nga Vetëvendosje

Zeri - 11.09.2019

Andin Hoti, kandidat për deputet nga radhët e PDK, ka thënë se qytetarët ia kanë frikë Vetëvendosjes. Duke përmendur shembuj se si qytetarët kanë dashur të largohen nga Kosova nga frika që mbjellte ...