TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Melinda publikon këngën e re ‘Pika Pika’

Lajmi.net - 12.06.2019

Melinda Ademi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net. ‘Pika Pika’ titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip.

Melinda Ademi lanson këngën e re “Pika Pika”, pjesë e klipit edhe Teta Gjyli

Telegrafi - 12.06.2019

Melinda Ademi e ka publikuar këngën më të re me titull “Pika Pika”, të cilën e ka shoqëruar me videoklip. Projekti është prodhim i Panda Music, me tekst të vet këngëtares dhe me ‘beat-in’ e ...

Melinda Ademi publikon këngën e re, në klip surprizë edhe tete Gjyli

Botasot - 12.06.2019

Melinda Ademi, sapo ka nxjerrë këngën e saj më të re. Artistja e cila dikur jetonte në Shtetet e Bashkuara, sot ka nxjerrë projektin të cilin ka ditë që e ka paralajmëruar.

Melinda publikon “Pika pika”

Koha.net - 12.06.2019

Këngëtarja Melinda Ademi ka publikuar projektin e saj më të ri. “Pika pika” titullohet kënga e saj më e re. Kënga është prodhim i “Panda Music”, ndërsa për tekstin është kujdesur vetë këngëtarja e ...

Melinda publikon këngën e re ‘Pika Pika’

Zhurnal - 13.06.2019

Melinda Ademi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Melinda Ademi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net. ‘Pika Pika’ titullohet kënga e cila vjen e realizuar ...