TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Njihuni me Njësinë Speciale kundër “të fortëve”/ FOTO

Medial - 11.09.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj këtë të mërkurë ka vizituar mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë.

Të armatosur gjer në dhëmbë! Kjo është njësia elitë që do godasë dhe do ‘gjunjëzoi’ “të fortët”, Lleshaj thirrje të ...

SOT - 11.09.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë.

Dalin pamjet, Njësia Speciale kundër të fortëve gati të zbresë në terren (VIDEO)

Albeu.com - 11.09.2019

Njësia Speciale kundër 'të Fortëve' është gati për të dalë në terren në aksion. Ministri i Punëve të Brendshme, Sandër Lleshaj deklaroi se njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur ...

Njësia Speciale e Shqipërisë kundër “të Fortëve” gati të zbresë në terren

Koha.net - 11.09.2019

Tiranë, 11 shtator - Njësia Speciale kundër 'të Fortëve' është gati për të dalë në terren në aksion. Ministri i Punëve të Brendshme i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi se njësia Speciale e Kërkimit ...

Lleshaj: Njësia Speciale kundër “të Fortëve” është gati për të dalë në terren

RTSH - 11.09.2019

“Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati për të dalë në terren”. Kështu u shpreh këtë të mërkurë ministri Brendshëm, Sandër Lleshaj teksa pa nga afër stërvitjen e një njësi të re elitë të ...

Njësia e re e Policisë që do arrestojë ‘të fortët’ (Foto+Video)

Mapo - 11.09.2019

Njësia e Kërkim Arrestimit. Kështu do të quhet njësia e re e Policisë së Shtetit, e cila do të ketë fokusin në arrestimin e “të fortëve” në kërkim. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka prezantuar ...

Të armatosur gjer në dhëmbë! Ja njësia elitë që do godasë “të fortët” (Video)

BalkanWeb - 11.09.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë.

Pamjet e oficerëve speciale të armatosur rëndë, policia me njësi të veçantë për të goditur të “fortët” në Shqipëri

Gazeta Express - 11.09.2019

Një njësi e re speciale kundër “Të fortëve” do të jetë funksionale së shpejti në policinë e shtetit dhe do të jetë në terren për të goditur pikërisht elementë të mundshëm kriminalë dhe të dyshimtë.

Lleshaj: Njësia Speciale kundër “të Fortëve” është gati për të dalë në terren

Medial - 11.09.2019

“Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati për të dalë në terren”. Kështu u shpreh këtë të mërkurë ministri Brendshëm, Sandër Lleshaj teksa pa nga afër stërvitjen e një njësi të re elitë të ...

Njësia Speciale kundër “të Fortëve” gati të zbresë në terren

Zeri - 11.09.2019

Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati për të dalë në terren në aksion. Ministri i Punëve të Brendshme i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi se njësia Speciale e Kërkimit të personave që i ...

Njësia Speciale e Shqipërisë kundër “të Fortëve” gati të zbresë në terren

Lajmi.net - 11.09.2019

Ministri i Punëve të Brendshme i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi se njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë (ndryshe njësia speciale kundër “të Fortëve”), është një ...

Njësia Speciale e Shqipërisë kundër “të Fortëve” gati të zbresë në terren

Botasot - 11.09.2019

Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati për të dalë në terren në aksion. Ministri i Punëve të Brendshme i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi se njësia Speciale e Kërkimit të personave që i ...

Të armatosur gjer në dhëmbë! Ja njësia elitë që do godasë “të fortët” (Video)

Tetova Sot - 11.09.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë.

Të armatosur deri në dhëmbë, Lleshaj: Ja njësia elitë që do godasë “të fortët”

Gazeta Tema - 11.09.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë.

Të armatosur gjer në dhëmbë! Ja njësia elitë që do godasë “të fortët” (Video)

Zhurnal - 11.09.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë.