TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nga ushtria në polici; Lleshaj propozon krijimin e një force elite, mbi RENEA-n

Top Channel - 06.12.2018

Top Channel ka mësuar se Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka përgatitur ndryshime në ligjin e policisë që japin mundësinë e krijimit të një force elite mbi RENEA-n, por edhe që mundësojnë kalimin ...

“Krijimin e një force elite për operacione sekrete”, zbulohen propozimet e Sandër Lleshajt

SOT - 06.12.2018

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka përgatitur ndryshime në ligjin e policisë që japin mundësinë e krijimit të një force elite mbi RENEA-n, por edhe që mundësojnë kalimin e ushtarakeve në Policinë ...

Zgjedhjet Lokale, Lleshaj takim me përgjegjësit e Gjendjes Civile

Java News - 06.12.2018

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi një takim pune me Prefektët, Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, drejtorët Vendore të Policisë, si dhe përgjegjësit e Zyrave të Gjendjes ...

Lleshaj propozon krijimin e një force elitë, mbi RENEA-n, për operacione sekrete

Java News - 06.12.2018

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka përgatitur ndryshime në ligjin e policisë që japin mundësinë e krijimit të një force elite mbi RENEA-n, por edhe që mundësojnë kalimin e ushtarakeve në Policinë ...

Lëvizja surprizë e Sandër Lleshajt: Repart mbi RENEA-n me oficerë të ushtrisë

LajmiFundit - 06.12.2018

Një lëvizje e re nga ministri i Brendshëm i zgjedhur prej Kryeministrit Edi Rama. Lleshaj ka përgatitur ndryshime në ligjin e policisë që japin mundësinë e krijimit të një force elite mbi RENEA-n, ...