TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Këngëtari i njohur shfaqet shumë ndryshe, pamja e tij të kthen shumë vite pas

Botasot - 11.09.2019

Këngëtari i famshëm i njohur si The Weeknd ka surprizuar me pamjen e tij të re në Festivalin Ndërkombëtar të filmit në Toronto 2019, ditën e hënë, pas premierës Unknown Gems.

The Weeknd befason të gjithë me ndryshimin që ka bërë

Lajmi.net - 10.09.2019

The Weeknd është nga artistët më të pëlqyer në botë dhe çdo veprim i bërë nga ai merr vëmendje të madhe tek publiku, shkruan lajmi.net. Këngëtari ka befasuar të gjithë me ndryshim që ka bërë, në një ...

Pas ndarjes nga Bella Hadid, The Weeknd nuk njihet më

Botasot - 10.09.2019

Dihet botërisht që pas ndarjes njerëzit kërkojnë të bëjnë një ndryshim në ‘look’. Kjo vlen jo vetëm për vajzat, por edhe për djemtë. The Weeknd është shembulli më i mirë që edhe djemve pas ndarjes u ...

Bella, çfarë i ke bërë ish-të dashurit?! (FOTO)

Top Channel - 10.09.2019

A është vërtetë The Weeknd?! Këngëtari i hitit “Starboy” i ka “shokuar” të gjithë në tapetin e kuq mbrëmjen e së hënës, vetëm pak ditë pasi është ndarë nga Bella Hadid.

Këngëtari i njohur shfaqet shumë ndryshe, pamja e tij të kthen shumë vite pas (FOTO)

Tetova Sot - 11.09.2019

Këngëtari i famshëm i njohur si The Weeknd ka surprizuar me pamjen e tij të re në Festivalin Ndërkombëtar të filmit në Toronto 2019, ditën e hënë, pas premierës Unknown Gems.

Pas ndarjes nga Bella Hadid, The Weeknd nuk njihet më

Zeri - 11.09.2019

Dihet botërisht që pas ndarjes njerëzit kërkojnë të bëjnë një ndryshim në ‘look’. Kjo vlen jo vetëm për vajzat, por edhe për djemtë. The Weeknd është shembulli më i mirë që edhe djemve pas ndarjes u ...

Pas ndarjes nga Bella Hadid, The Weeknd nuk njihet më

Tetova Sot - 10.09.2019

Dihet botërisht që pas ndarjes njerëzit kërkojnë të bëjnë një ndryshim në ‘look’. Kjo vlen jo vetëm për vajzat, por edhe për djemtë. The Weeknd është shembulli më i mirë që edhe djemve pas ndarjes u ...