TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ja çfarë moti na pret nga e hëna në Maqedoni

Lajm - 13.01.2018

Ditë me borë dhe acar pritet të vijnë me përfundimin e kësaj jave dhe fillimin e javës së ardhshme. Nën ndikim të erës së ftohtë dhe masës së ajrit që pritet të godet nga nesër mbrëma, sinoptikanët ...

Nga e hëna në Maqedoni na pret ky mot

Albeu.com - 13.01.2018

Ditë me borë dhe acar pritet të vijnë me përfundimin e kësaj jave dhe fillimin e javës së ardhshme. Nën ndikim të erës së ftohtë dhe masës së ajrit që pritet të godet nga nesër mbrëma, sinoptikanët ...

Po vjen bora dhe acari, ja kur pritet të fillojë të bie

Zhurnal - 12.01.2018

Po vjen bora dhe acari, ja kur pritet të fillojë të bie Shkup, 12 janar - Nën ndikim të erës së ftohtë dhe masës së ajrit që pritet të godet nga nesër mbrëma të dielën dhe të hënën do ketë kushte për ...

Ja çfarë moti na pret nga e hëna në Maqedoni

Almakos - 13.01.2018

Ditë me borë dhe acar pritet të vijnë me përfundimin e kësaj jave dhe fillimin e javës së ardhshme. Nën ndikim të erës së ftohtë dhe masës së ajrit që pritet të godet nga nesër mbrëma, sinoptikanët ...