TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Konferencë ‘live’ midis Shqipërisë dhe Italisë, ja rezultatet që dha operacioni dy vjeçar dhe të arrestuarit në Vlorë

SOT - 12.02.2019

Prokuroria e Krimeve të Rënda në bashkëpunim me Policinë e Shtetit kanë zhvilluar një konferencë të përbashkët me homologët e tyre në Itali, ku kanë dhënë informacione për mega-operacionin që goditi ...

Mega-operacioni Shqipëri- Itali, goditen 4 grupe kriminale/ Kush janë 17 të arrestuarit për trafik droge (EMRAT)

SOT - 12.02.2019

Një operacion ndërkombëtar kundër trafikut të drogës është zhilluar njëkohësisht në Shqipëri dhe në Itali duke çuar në pranga një grup prej më shumë se 25 personash.

Trafik droge/ Goditen 4 grupe në Itali e Shqipëri, zbardhen emrat e shqiptarëve të arrestuar

Gazeta Tema - 12.02.2019

Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia Shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar ‘Lulet e Pranverës’.

Goditen 4 grupe Itali-Shqipëri, kush janë të arrestuarit (Emrat)

BalkanWeb - 12.02.2019

Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia Shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar ‘Lulet e Pranverës’.

“Lulet e Pranverës”, kush janë 13 shqiptarët e arrestuar si pjesë e 4 grupeve kriminale

Mapo - 12.02.2019

4 grupe kriminale janë shkatërruar nga Guardia di Financa dhe Policia Shqiptare në një operacion të përbashkët. Deri më tani janë 13 shqiptarë të arrestuar, si pjesë e grupeve që çonin kanabis nga ...

Emrat/ Shqipëri- Itali, goditen 4 grupe kriminale, 12 shqiptarë mes 27 të arrestuarve

Java News - 12.02.2019

Policia italiane në bashkëpunim me palën shqiptare kanë goditur katër grupe kriminale në të dyja anët e Adriatikut duke arrestuar deri tani 27 persona në disa qytete.

10 ton drogë, RENEA blindon Vlorën

Albeu.com - 12.02.2019

Gjashtë të arrestuar janë deri më tani nga operacioni i madh i RENEA-s në bashkëpunim me forcat Guardia di Finanza italiane në qytetin e Vlorës. Mësohet se të arrestuarit janë Luka Beqiraj, Bilbil ...

Mega-operacioni/ U ndalua vitin e kaluar në Itali për trafik droge, kush është njëri prej të arrestuarve sot në Vlorë ...

SOT - 12.02.2019

Autoritetet shqiptare dhe ato italiane janë duke vijuar një operacion antidrogë, ku deri më tani raportohet për 27 persona të arrestuar, nga këta 21 janë shqiptarë.

Armë dhe drogë, përfundojnë pas hekurave 21 shqiptarë

Albeu.com - 12.02.2019

Policia italiane dhe ajo shqiptare kane finalizuar me sukses një operacion të rëndësishëm në luftën kundër krimit. Sipas informacioneve paraprake, janë shkatërruar 4 grupe kriminale ndërsa në pranga ...

Shkatërrohet organizata kriminale ndërkombëtare në Itali, arrestohen 21 shqiptarë

LajmiFundit - 12.02.2019

Mediat italiane njoftojnë sot për një operacion të gjërë të Guardia di Finanza kundër 4 grupeve kriminale me bazë në Leçe dhe me shtrirje në Kalabri, Toskanë, Emilia Romanja, Siçili, Liguria dhe ...

Mega-operacioni/ Goditen 4 grupe kriminale, arrestohen 21 shqiptarë dhe 6 italianë

SOT - 12.02.2019

Policia shqiptare në bashkëpunim me Guardia di Finanza ka zhvilluar një operacion anti drogë. Në kuadër të këtij operacioni janë goditur 4 grupe të trafikut të drogës dhe janë arrestuar 6 italianë e ...

Goditen 4 grupe kriminale që trafikonin kanabis nga Shqipëria në Itali, kush u arrestua në Vlorë

Mapo - 12.02.2019

4 grupe kriminale që merreshin me trafikun e kanabisit janë goditur në Shqipëri dhe Itali. Në pranga kanë rënë 27 persona nga Shqipëria dhe Italia. Sipas mediave italiane mes 27 të arrestuarve, 21 ...

Operacion antidrogë në Vlorë. Disa të ndaluar gjatë natës

Top Channel - 12.02.2019

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Sipas gazetares Anila Hoxha, operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes.

Dalin pamjet e operacionit me 27 të arrestuar nga 4 grupe kriminale

BalkanWeb - 12.02.2019

Pas një operacioni anti-kanabis i shtrirë në Shqipëri dhe në Itali janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa 27 persona kanë përfunduar në pranga. Sipas mediave italiane mes 27 të arrestuarve, 21 ...

Policia shqiptare dhe Guardia Di Finanza operacion antikanabis, 6 të arrestuar

Botasot - 12.02.2019

Policia e Vlorës dhe Guardia Di Finanza në një operacion të përbashkët antikanabis kanë arrestuar 6 persona. Të arrestuarit janë Luka Beqiraj, Bilbil Kabello, Arbnor Hoxhaj, Denis Pashaj, Kujtim ...

Goditen 4 grupe në Itali e Shqipëri, ja të arrestuarit në Vlorë

Medial - 12.02.2019

Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia Shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar ‘Lulet e Pranverës’.

Drogë e armë nga Shqipëria drejt Italisë, goditen 4 grupe kriminale, 27 në pranga

Durres Lajm - 12.02.2019

Pas një operacioni anti-kanabis mes policisë shqiptare dhe Guardia Di Finanzai, janë goditur katër grupe kriminale, ndërsa 27 persona kanë përfunduar në pranga.

EMRAT/ Vlorë, RENEA operacion antidroge, ndalohen 6 persona

Java News - 12.02.2019

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA, një aksion që po ...

Operacion antidrogë në Vlorë. Disa të ndaluar gjatë natës

Botasot - 12.02.2019

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Sipas gazetares Anila Hoxha, operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes.

Anila Hoxha zbulon mega-operacionin sekret që po zhvillohet sot në Vlorë: Deri më tani 6 persona të arrestuar me ...

SOT - 12.02.2019

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Sipas gazetares së kronikës Anila Hoxha, operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes.

Operacion antimall në Vlorë, arrestohen 6 persona

LajmiFundit - 12.02.2019

Një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane po zhvillohet në Vlorë. Operacioni antidrogë ka nisur herët në mëngjes. Në orën 7:00 kanë mbërritur forcat RENEA, një aksion që po ...

Operacion antikanabis në Vlorë, 6 të arrestuar me letër porosi nga Italia

ABC News - 12.02.2019

Një operacion antidrogë është realizuar gjatë natës në Vlorë nga forcat RENEA, ndërkohë që i njëjti operacion është realizuar dhe në Itali Guardia di Finanza.

Goditen 4 grupe në Itali e Shqipëri, ja të arrestuarit në Vlorë

Top Channel - 12.02.2019

Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe policia shqiptare, në bashkëpunim me policinë italiane, kanë publikuar rezultatet e një operacioni ndërkombëtar të trafikut të drogës të koduar “Lulet e Pranverës”.

Operacion antikanabis në Vlorë, 6 të arrestuar me kërkesë nga Italia

Koha.net - 12.02.2019

Gjashtë persona janë vënë në pranga pas një operacioni të përbashkët mes policisë shqiptare dhe Guardia Di Financës. Operacioni antidrogë u realizua gjatë natës në Vlorë nga forcat speciale RENEA, ...