TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Chelsea po e konsideron Zolan pasues të Sarrit

Koha.net - 11.02.2019

Chelsea raportohet se po mendon që ta caktojë Gianfranco Zolan si trajner të ri deri në fund të sezonit. Maurizio Sarri mori përsipër klubin verës, por forma e klubit pësoi rënie dhe humbja e fundit ...

“Sarri out”, sondazhet vendosin Lampard në krye të Chelsea

Durres Lajm - 11.02.2019

Ecuria negative e skuadrës dhe një shpërfytyrim 6-0 në fushën e Manchester City janë shumë për një skuadër si Chelsea. Për këtë, e ardhmja e trajnerit Sarri është vënë në pikëpyetje të madhe.

Legjenda e Chelsea: “Sarri ka një muaj kohë për të shmangur shkarkimin”

Lajmi.net - 11.02.2019

Pozita e Maurizio Sarrit është ‘shkundur’ nga disfata e thellë 6:0 kundër Manchester City. Zërat për shkarkimin e trajnerit italian nga stoli i ‘bluve’ janë rritur shumë, pas turpërimit nga Pep ...

Sarri: Puna ime është gjithmonë në rrezik

Alsat - 11.02.2019

Maurizio Sarri këmbëngul se puna e tij ishte “gjithmonë në rrezik” pas një humbje poshtëruese ndaj Manchester Cityt, që vë presion të mëtejshëm tek trajneri i Chelsea-t.

Chelsea po mendon shkarkimin e Sarrit, në vend të tij Zola deri në fund të sezonit

Telegrafi - 11.02.2019

Chelsea është duke menduar që ta largojë nga detyra trajnerin Maurizio Sarri dhe në vend të tij ta vë ndihmësin e tij, Gianfranco Zolan. Sipas Sport Mediaset, ish-trajneri i Napolit, Sarri është vënë ...

Zbulohet se çfarë ndodhi në tunelin e Man Cityt pasi Sarri e injoroi Guardiolan

Lajmi.net - 11.02.2019

Maurizio Sarri refuzoi t’i shtrëngonte duart me Pep Guardiolas pas turpërimit që ia bëri Manchester City, Chelseas. Manchester City e mposhti 6 me 0 Chelsean në kuadër të javës së 26-të në ...

Humbi 6-0 ndaj City-t, Sarri pranon se rrezikon punën

Top Channel - 11.02.2019

Manchester City shkatërroi Chelsea-n teksa e mundi me rezultatin tenistik 6-0, duke i shkaktuar “Bluve” të Londrës humbjen më të thellë në Premier League që nga viti 1991.

Shkarkohet Sarri, zbulohet trajneri i ri i Chelseas?

Lajmi.net - 11.02.2019

Maurizio Sarri pritet që në këtë javë të shkarkohet nga Chelseas. Pas humbjes turpëruese nga Manchester City, Chelsea pritet ta shkarkojë Maurizio Sarrin.

Sarri rrezikon shkarkimin

Zhurnal - 11.02.2019

Trajnerit italian mund t’i kushtojë shtrenjtë humbja e thellë prej 6:0 nga Manchester City Humbja e thellë nga Manchester City mund t’i kushtojë shtrenjtë Maurizio Sarrit, shkruan Gazeta Express.

Clement zbulon se Sarri do të shkarkohet

Lajmi.net - 11.02.2019

Maurizio Sarrin po e pret shkarkimi. Pas turpërimit të Chelseas nga Manchester City, Maurizio Sarri pritet të shkarkohet qysh sot. Skuadra londineze u mposht 6 me 0 nga rivali i Premierligës, ndërsa ...

Sarri ka diçka për t’iu thënë tifozëve të Chelseat

Zeri - 11.02.2019

Maurizio Sarri i ka kërkuar falje tifozëve të Chelseat pas humbjes së rëndë që e pësoi klubi londinez ndaj Manchester Cityt të dielën, transmeton zeri.info Strategu italian e pranon se nuk e di të ...

I shkaktoi “tërmet 6 ballë”, tifozët e “masakrojnë”, Pep justifikon Sarrin

BalkanWeb - 11.02.2019

Buzëqeshjet përpara ndeshjes u pasuan me tension dhe injorim në fund. Pas “tërmetit” që i shkaktojë Man.City, Maurizio Sarri u largua me nxitim dhe në heshtje drejtë dhomave të zhveshjes, duke ...

Sarri flet për injorimin që i bëri Guardiolës

Zeri - 10.02.2019

Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri nuk e përshëndeti fare homologun e tij nga Manchester City, Pep Guardiolas pas përfundimit të ndeshjes mes dy ekipeve, transmeton zeri.info Manchester City e ...

Sarri: Abramovich ka harruar të më thërret

Lajmi.net - 10.02.2019

Maurizio Sarri është deklaruar pas humbjes së thellë nga Manchester City. Trajneri i Chelseas, Maurizio Sarri, ka dhënë një deklaratë tejet befasuese pas humbjes 6 me 0 nga Manchester City.

Sarri: Çdo gjë shkoi shumë keq

Albeu.com - 10.02.2019

Chelsea pësoi një humbje turpëruese sot kundër Manchester Cityt me rezultatin 6-0. Sarri padyshim që është një nga fajtorët kryesor të kësaj humbje dhe në fjalën e tij, pas sfidës ka sqaruar se çfarë ...

Guardiola: Nuk kam probleme me Sarrin, fola me Zolan

Telegrafi - 10.02.2019

Manchester City e mposhti Chelseat me rezultat 6-0 në derbin e javës në Ligën Premier dhe kjo e nervozoi shumë trajnerin Maurizio Sarri. Italiani në fund të ndeshjes nuk ia dha dorën Pep Guardiolas , ...

Sarri shpjegon pse nuk ia dha dorën Guardiolas, thotë që nuk e di nëse duhet t’i frikësohet një shkarkimi të mundshëm

Telegrafi - 10.02.2019

Manchester City fitoi 6-0 ndaj Chelseat në Ligën Premier, por ndeshja vazhdon të komentohet jo vetëm për rezultatin. Në fund të ndeshjes Maurizio Sarri nuk ia dha dorën Pep Guardiolas dhe kjo nuk ...

Sarri ik përshëndetjes me Pep Guardiolën (video)

Alsat - 10.02.2019

Mançester Siti ka shpartalluar 6-0 Çellsi dhe Maurizio Sarri nuk e ka përballuar mirë. Nuk është çudi, pasi skuadra e tij është turpëruar në çdo aspekt nga ajo e Pep Guardiola-s.

Sarri nuk ia shtrëngon dorën Guardiolas pas humbjes, ja çfarë e pret

Lajmi.net - 10.02.2019

Maurizio Sarri pritet që të shkarkohet me fillim të javës së ardhshme. Edhe pse Maurizio Sarri ka arritur ta shndërroj Chelsean në një skuadër më sulmues, lojtarët janë vënë kundër tij.

Sarri i turpëruar apo i zemëruar? Nuk i jep dorën Guardiolës

SuperSport - 10.02.2019

Maurizio Sarri nuk ka mundur ta kapërdijë turpërimin që Manchester City i bëri Chelea-t në “Etihad”, duke e mposhtur me rezultatin e thellë 6-0. Në fund të sfidës, sapo gjyqtari vërshëlleu tri herë, ...

Sarri e arsyeton kështu deklasimin që e pësoi nga Manchester City

Botasot - 10.02.2019

Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri është bërë i gjallë pas deklasimit që e pësoi sot te Manchester City. Pasi mori kritika të shumta për injorimin që i bëri Guardiolas, duke mos i dhënë dorën, ...

“Sarri e ka kthyer Chelsean në Arsenal”

Koha.net - 10.02.2019

Manchester City ka shkatërruar Chelsean 6 me 0 në Premier Ligë të dielën dhe ish-futbollisti i Liverpoolit, Jamie Carragher, tash analist i futbollit në “SkySports”, nuk ka kursyer kritikat ndaj ...

Tifozët e Chelseas bëjnë thirrje për shkarkimin e Sarrit

Lajmi.net - 10.02.2019

Chelsea është duke u turpëruar nga Manchester City në kuadër të Premierligës. Manchester City është duke e mposhtur Chelsea me rezultat, 5:0. Qytetarët i shënuan katër gola vetëm në pjesën e parë ...

Sarri 'çmendet' pas humbjes, veprimi i tij ka bërë bujë në rrjetet sociale

Zeri - 10.02.2019

Trajnerët zakonisht i shtrëngojnë duart njëri-tjetrit pas përfundimit të një ndeshjeje, por kjo nuk ka nodhur në sfidën Manchester City – Chelsea, transmeton zeri.info Trajneri i Chelseat, Maurizio ...

Sarri nuk ia jep dorën Guardiolas në fund të ndeshjes

Telegrafi - 10.02.2019

Manchester City ka turpëruar Chelsean në Ligën Premier duke e mundur me rezultat 6-0 në stadiumin Etihad. Pas ndeshjes Pep Guardiola u nis drejt Maurizio Sarrit për t’ia dhënë dorën, por trajneri ...

Sarri s’ia zgjat dorën Guardiolas, pas turpërimit që City ia bëri Chelseat

Koha.net - 10.02.2019

Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, nuk ia ka zgjatur dorën homologut të tij te Manchester City, Pep Guardiola, pas përballjes në Premier Ligë, që përfundoi në të mirë të “Qytetarëve” që fituan 6 me ...

Legjenda e Chelseat: Sarri ka një muaj kohë për të shmangur shkarkimin

Albeu.com - 11.02.2019

Pozita e Maurizio Sarrit është ‘shkundur’ nga disfata e thellë 6-0 kundër Manchester City. Por, legjenda e Chelsea, Ron Harris ka thënë se trajneri ka një muaj kohë që t’i shmanget shkarkimit.

Chelsea po mendon shkarkimin e Sarrit, në vend të tij Zola deri në fund të sezonit

Almakos - 11.02.2019

Chelsea është duke menduar që ta largojë nga detyra trajnerin Maurizio Sarri dhe në vend të tij ta vë ndihmësin e tij, Gianfranco Zolan. Sipas Sport Mediaset, ish-trajneri i Napolit, Sarri është vënë ...

Zbulohet se çfarë ndodhi në tunelin e Man Cityt pasi Sarri e injoroi Guardiolan

Medial - 11.02.2019

Zbulohet se çfarë ndodhi në tunelin e Man Cityt pasi Sarri e injoroi Guardiolan Maurizio Sarri refuzoi t’i shtrëngonte duart me Pep Guardiolas pas turpërimit që ia bëri Manchester City, Chelseas.

Shkarkohet Sarri, zbulohet trajneri i ri i Chelseas?

Botasot - 11.02.2019

Maurizio Sarri pritet që në këtë javë të shkarkohet nga Chelseas. Pas humbjes turpëruese nga Manchester City, Chelsea pritet ta shkarkojë Maurizio Sarrin.

Sarri rrezikon shkarkimin

Tetova Sot - 11.02.2019

Trajnerit italian mund t’i kushtojë shtrenjtë humbja e thellë prej 6:0 nga Manchester City Humbja e thellë nga Manchester City mund t’i kushtojë shtrenjtë Maurizio Sarrit, shkruan Gazeta Express.

I shkaktoi “tërmet 6 ballë”, tifozët e “masakrojnë”, Pep justifikon Sarrin

Medial - 11.02.2019

Buzëqeshjet përpara ndeshjes u pasuan me tension dhe injorim në fund. Pas “tërmetit” që i shkaktojë Man.City, Maurizio Sarri u largua me nxitim dhe në heshtje drejtë dhomave të zhveshjes, duke ...

Sarri: Abramovich ka harruar të më thërret

Botasot - 10.02.2019

Maurizio Sarri është deklaruar pas humbjes së thellë nga Manchester City. Trajneri i Chelseas, Maurizio Sarri, ka dhënë një deklaratë tejet befasuese pas humbjes 6 me 0 nga Manchester City.

Guardiola: Nuk kam probleme me Sarrin, fola me Zolan

Almakos - 10.02.2019

Manchester City e mposhti Chelseat me rezultat 6-0 në derbin e javës në Ligën Premier dhe kjo e nervozoi shumë trajnerin Maurizio Sarri. Italiani në fund të ndeshjes nuk ia dha dorën Pep Guardiolas, ...

Sarri shpjegon pse nuk ia dha dorën Guardiolas, thotë që nuk e di nëse duhet t’i frikësohet një shkarkimi të mundshëm

Almakos - 10.02.2019

Manchester City fitoi 6-0 ndaj Chelseat në Ligën Premier, por ndeshja vazhdon të komentohet jo vetëm për rezultatin. Në fund të ndeshjes Maurizio Sarri nuk ia dha dorën Pep Guardiolas dhe kjo nuk ...

Sarri nuk ia shtrëngon dorën Guardiolas pas humbjes, ja çfarë e pret

Medial - 10.02.2019

Maurizio Sarri pritet që të shkarkohet me fillim të javës së ardhshme. Edhe pse Maurizio Sarri ka arritur ta shndërroj Chelsean në një skuadër më sulmues, lojtarët janë vënë kundër tij.

Sarri i tupëruar apo i zemëruar, nuk i jep dorën Guardiolës

Portalb - 10.02.2019

Maurizio Sarri nuk ka mundur ta kapërdijë turpërimin që Manchester City i bëri Chelea-t në “Etihad” , duke e mposhtur me rezultatin e thellë 6-0. Në fund të sfidës, sapo gjyqtari vërshëlleu tri herë, ...

Tifozët e Chelseas bëjnë thirrje për shkarkimin e Sarrit

Botasot - 10.02.2019

Chelsea është duke u turpëruar nga Manchester City në kuadër të Premierligës. Manchester City është duke e mposhtur Chelsea me rezultat, 5:0. Qytetarët i shënuan katër gola vetëm në pjesën e parë ...

Zbulohet se çfarë ndodhi në tunelin e Man Cityt pasi Sarri e injoroi Guardiolan

Almakos - 11.02.2019

Maurizio Sarri refuzoi t’i shtrëngonte duart me Pep Guardiolas pas turpërimit që ia bëri Manchester City, Chelseas. Manchester City e mposhti 6 me 0 Chelsean në kuadër të javës së 26-të në ...

Ky është trajneri që do të zëvendësojë Sarrin te Chelsea

Albeu.com - 11.02.2019

Maurizio Sarri pritet që në këtë javë të shkarkohet nga Chelseas. Pas humbjes turpëruese nga Manchester City, Chelsea pritet ta shkarkojë Maurizio Sarrin .

Sarri: Nëse Abramovich më telefonon, atëherë do të isha i lumtur

Albeu.com - 10.02.2019

Trajneri i Chelseas, Maurizio Sarri , ka dhënë një deklaratë tejet befasuese pas humbjes 6 me 0 nga Manchester City. Trajneri italiania thënë se ai nuk komunikon shpesh me Roman Abramovichin, andaj ...

Sarri nuk i jep dorën Guardiolas pas humbjes (VIDEO)

Albeu.com - 10.02.2019

Maurizio Sarri pritet që të shkarkohet me fillim të javës së ardhshme. Edhe pse Maurizio Sarri ka arritur ta shndërroj Chelsean në një skuadër më sulmues, lojtarët janë vënë kundër tij.

Sarri i turpëruar apo i zemëruar? Nuk i jep dorën Guardiolës

Lajm - 11.02.2019

Maurizio Sarri nuk ka mundur ta kapërdijë turpërimin që Manchester City i bëri Chelea-t në “Etihad”, duke e mposhtur me rezultatin e thellë 6-0. Në fund të sfidës, sapo gjyqtari vërshëlleu tri herë, ...

Tifozët e Chelseas bëjnë thirrje për shkarkimin e Sarrit

Medial - 10.02.2019

Chelsea është duke u turpëruar nga Manchester City në kuadër të Premierligës. Manchester City është duke e mposhtur Chelsea me rezultat, 5:0. Qytetarët i shënuan katër gola vetëm në pjesën e parë ...

Zbulohet se çfarë ndodhi në tunelin e Man Cityt pasi Sarri e injoroi Guardiolan

Zhurnal - 11.02.2019

Maurizio Sarri refuzoi t’i shtrëngonte duart me Pep Guardiolas pas turpërimit që ia bëri Manchester City, Chelseas. Manchester City e mposhti 6 me 0 Chelsean në kuadër të javës së 26-të në ...

Sarri nuk i jep dorën Guardiolës pas debaklit të Chelsea nga City (VIDEO)

Ina - 11.02.2019

Maurizio Sarri nuk ka mundur ta kapërdijë turpërimin që Manchester City i bëri Chelea-t në “Etihad”, duke e mposhtur me rezultatin e thellë 6-0. Në fund të sfidës, sapo gjyqtari vërshëlleu tri herë, ...

Zbulohet se çfarë ndodhi në tunelin e Man Cityt pasi Sarri e injoroi Guardiolan

Tetova Sot - 11.02.2019

Maurizio Sarri refuzoi t’i shtrëngonte duart me Pep Guardiolas pas turpërimit që ia bëri Manchester City, Chelseas. Manchester City e mposhti 6 me 0 Chelsean në kuadër të javës së 26-të në ...