TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Parashikimi i motit për ditën e nesërme, ja surprizat që na presin

SOT - 15.03.2019

Masat ajrore të qëndrueshme do të kushtëzojë kushtet e motit.Alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta do të dominojnë deri në mesditë në pjesën më të madhe të territorit.

Parashikimi i motit/ Temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes

Mapo - 15.03.2019

Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë Shqipërinë, ku më të dukshme paraqiten në rajonin jugor-juglindor.

Keni plane për sot? Shikoni si do jetë moti më parë

Albeu.com - 21.03.2019

Orët e paradites do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira në të gjithë Shqipërinë. Më të dendura paraqiten në zonat malore, përgjatë kufirit lindor.

Dita e Verës në Shqipëri si ditë dimri

Koha.net - 14.03.2019

Vranësirat e dendura do të jenë dominante deri në orët e pasdites, në të gjithë Shqipërinë. Për pasojë do të gjenerohen reshje të pakta shiu në bregdet dhe zonat e ulëta ndërsa reshje dëbore do të ...

Vranësira dhe ftohtë, si do luhatet moti sot

Albeu.com - 15.03.2019

Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë Shqipërinë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor.

Dita e Verës në Shqipëri si ditë dimri

Lajmi.net - 14.03.2019

Vranësirat e dendura do të jenë dominante deri në orët e pasdites, në të gjithë Shqipërinë. Për pasojë do të gjenerohen reshje të pakta shiu në bregdet dhe zonat e ulëta ndërsa reshje dëbore do të ...

Moti bën kthesën e madhe, ja si parashikohet të jetë koha duke nisur nga sot

SOT - 15.03.2019

Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë Shqipërinë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor.

Si do të luhaten temperaturat sot

LajmiFundit - 14.03.2019

Vranësirat e dendura do të jenë dominante deri në orët e pasdites në të gjithë vendin. Për pasojë do të gjenerohen reshje të pakta shiu në bregdet dhe zonat e ulëta ndërsa reshje dëbore do të bien në ...

Moti me diell në Shqipëri

Almakos - 15.03.2019

Orët e para të ditës së premte do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë e Shqipërisë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor.

Moti – E enjte, 14 Mars 2019

ABC News - 14.03.2019

Sipas MeteoAlb: Vranësirat e dendura do të jenë dominante deri në orët e pasdites, në të gjithë shqipërinë duke gjeneruar shira në bregdet dhe zonat e ulëta, ndërsa reshje dëbore do të bien në zonat ...

Rriten temperaturat në Shqipëri

Koha.net - 15.03.2019

Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë Shqipërinë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor.