TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Priyanka Chopra tregon se ishte pre e përqeshjes si fëmijë për shkak të dukjes

Telegrafi - 15.05.2019

Priyanka Chopra mund të ketë lindur në Indi, por aktorja dhe ish-fituesja në ‘Miss World’, vitet e adoleshencës i kishte shijuar në shkollat e mesme amerikane, ku ylli i Baywatch ka treguar se ...

Është një prej femrave më të bukura në botë, por përjetoi bullizëm në adoleshencë

Alsat - 15.05.2019

Priyanka Chopra është një prej femrave më seksi në botë, por kjo nuk e ka bërë që të mos përjetojë bullizëm. Ngjyra e saj e lëkurës duket se nuk i ka pëlqyer moshatarëve të saj, prandaj në ...

Priyanka Chopra u sulmua në shkollë për shkak të ngjyrës së lëkurës

Botasot - 15.05.2019

Priyanka Chopra ka thënë se ajo ishte viktimë e ngacmimit kur ishte e re për shkak të ngjyrës së lëkurës. Aktorja 36 vjeçare foli për përvojën e saj në një intervistë për Associated Press.

Është një prej femrave më të bukura në botë, por përjetoi bullizëm në adoleshencë

Botasot - 16.05.2019

Priyanka Chopra është një prej femrave më seksi në botë, por kjo nuk e ka bërë që të mos përjetojë bullizëm. Ngjyra e saj e lëkurës duket se nuk i ka pëlqyer moshatarëve të saj, prandaj në ...

Sot një prej femrave më të bukura në botë, por në adoleshencë e tallnin të gjithë

Durres Lajm - 16.05.2019

Priyanka Chopra është një prej femrave më seksi në botë, por kjo nuk e ka bërë që të mos përjetojë bullizëm. Në një intervistë për Associated Press ajo ka zbuluar se për shkak të ngjyrës së lëkurës ...