TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Prag tragjedie në Itali, prishet soba me dru, asfiksohet familja shqiptare me 6 anëtarë

BalkanWeb - 12.01.2018

ITALI – Problemi me sobën e druve për pak sa nuk ka shkaktuar një tragjedi në një familje shqiptare, e cila jetonte në Itali. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:00 në një apartament ...

Itali/ Asfiksohet në banesë familja shqiptare me 6 anëtarë

LajmiFundit - 12.01.2018

Një familje shqiptare është helmuar nga monoksidi i karbonit në një apartament në Santa Giustina, në rrugën “Emilia”. Incidenti ndodhi rreth orës 11 të ditës së djeshme, për shkak të një ...

Asfiksohet familja shqiptare në Itali

Durres Lajm - 12.01.2018

Një familje shqiptare është asfiksuar në Santa Giustina, Rimini. Sipas mediave italiane, në banesë kanë qenë gjashtë pjesëtarët e familjes, burri 44 vjeç, gruaja 38 vjeç dhe katër fëmijë nga mosha 5 ...

Itali, prindërit dhe 4 fëmijët asfiksohen nga soba me dru, shpëtojnë mrekullisht

Java News - 12.01.2018

Një ngjarje që mund të përfundonte në një tragjedi për një familje shqiptare ka ndodhur ditën djeshme në Itali. Mediat italiane bëjnë me dije se një familje shqiptare me 6 pjesëtarë është asfiksuar ...

Prishet soba me dru, asfiksohet familja shqiptare në Itali me 6 anëtarë

Albeu.com - 12.01.2018

Problemi me sobën e druve për pak sa nuk ka shkaktuar një tragjedi në një familje shqiptare, e cila jetonte në Itali . Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:00 në një apartament në ...

Asfiksohet në banesë familja shqiptare në Itali

SOT - 12.01.2018

Një ngjarje që mund të përfundon në një tragjedi për një familje shqiptare ka ndodhur ditën djeshme në Itali. Mediat italiane bëjnë me dije se një familje shqiptare me 6 pjesëtarë është asfiksuar nga ...

Prishet soba me dru, asfiksohet familja shqiptare në Itali me 6 anëtarë

LajmiFundit - 12.01.2018

Problemi me sobën e druve për pak sa nuk ka shkaktuar një tragjedi në një familje shqiptare, e cila jetonte në Itali. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:00 në një apartament në Santa ...